Jak do szkoły, to tylko ze Szkolnym Prymusem!

Cześć! Nazywam się Szkolny Prymus. Pewnie znasz już mojego tatę – Biurowego Doradcę. AliBiuro to jego królestwo. Na artykułach i urządzeniach biurowych zna się jak nikt! Ja natomiast zostałem jego pomocnikiem i opiekuję się sekcją artykułów szkolnych. W końcu chodzę do szkoły i używam tych rzeczy na co dzień, więc wiem co i jak, no nie?

Pomóż mi wypełnić superważną misję!

Mam 9 lat i w tym roku idę już do trzeciej klasy! Dwa lata doświadczenia w szkolnej ławie to nie byle co, prawda? Do września zostało jeszcze trochę czasu, a ja, dopóki nie zacznie się rok szkolny, chcę wypełnić moją superważną misję! Teraz zdradzę Ci na czym ona polega. Chcę, aby wszystkie dzieci już we wrześniu mogły korzystać z najlepszych i najfajniejszych artykułów szkolnych, jakie istnieją! Tata zawsze powtarza, że dzieci to przyszłość tego świata, więc chyba należy im się to, co najlepsze, no nie? Z resztą artykuły szkolne to nie jakieś byle co! Wiesz, że dobrze dobrany plecak, kolorowe pióro i zestaw zeszytów szkolnych mogą sprawić Twojemu dziecku frajdę i sprawić, że będzie się lepiej uczyć?

Dowiedz się wszystkiego o artykułach szkolnych!

Ano właśnie! Ja o przyborach szkolnych wiem już wszystko. Mój tata mnie nauczył. Teraz chciałbym Ci o tym opowiedzieć. Wszystkiego się dowiesz, czytając moje porady na blogu taty, czyli Biurowego Doradcy. Znajdziesz tam wskazówki, jak wybrać ergonomiczny plecak, dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu pierwszego pióra i poznasz o wiele więcej tajemnych sztuczek, które sprawią, że zbliżający się rok szkolny będzie wyjątkowy!. Jak chcesz, to możesz nawet skorzystać z przygotowanego przeze mnie niezbędnika pierwszoklasisty. Tylko czytaj uważnie, bo edukacja to baaaardzo istotna sprawa!

Baw się i wygrywaj nagrody!

A teraz posłuchaj. Układ jest taki – ja Ci doradzam, a Ty będziesz moim Fantastycznym Pomocnikiem! Co Ty na to? Wystarczy, żebyś czerpał radość z zakupów na AliBiuro, a jak czegoś nie będziesz wiedział, to Ci podpowiem. Możesz też brać w konkursach, które organizuję na Facebooku. Jak troszkę się postarasz, to wygrasz bardzo fajne nagrody. Z resztą co tu dużo mówić. Przygotowałem dla Ciebie niejedną niespodziankę. Szkolną przygodę możemy zacząć razem! Zapraszam do wspólnej zabawy!

Pokaż mi wszystkie artykuły szkolne!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *