||

Bądź cool w szkole – wygrywaj nagrody w konkursie Oxford

Marka Oxford to największy producent zeszytów w Europie, cieszący się dużą popularnością. Sama jej nazwa gwarantuje produkty najwyższej jakości, w dobrych cenach. Co Ty na to, żeby kupić produkty tej marki, wykonać kilka prostych kroków i wygrać iPhone’a 7? Poza tym możesz zdobyć także inne gadżety, takie jak słuchawki czy zestaw zeszytów Oxford, który bardzo przyda się w szkole. Zainteresowany?

Warunki udziału w konkursie Oxford

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w konkursie? To dziecinnie proste!

Wystarczy tylko:

1. Dokonać zakupu promocyjnego dowolnych produktów z serii Oxford o wartości minimum 10 złotych brutto i zachować dowód zakupu,

2. Zarejestrować się na stronie http://www.becoolatschool.pl,

3. Wykonać dwa zadania konkursowe:

• Dokończyć zdanie „Lew Oxford jest cool, bo…”;

• Stworzyć projekt lwa-mozaiki za pomocą narzędzi dostępnych w aplikacji na stronie. 4. Wysłać zadania za pośrednictwem strony, z dołączonym numerem paragonu lub faktury VAT, które dokumentują zakup produktów z serii Oxford.

Przydatne informacje dodatkowe

• Jeśli wykonasz wszystkie kroki prawidłowo, zyskasz pewność, że Twoje projekty będą brane pod uwagę przez Komisję Konkursową,

• Zapisane, a niewysłane projekty nie wezmą udziału w konkursie,

• Wymagane są akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikację projektów,

• Konkurs trwa do 30 września 2018 roku.

Dlaczego warto wziąć udział?

W tym konkursie zwycięzcami zostaje AŻ 456 UCZESTNIKÓW! Chcesz wygrać nagrody, takie jak iPhone’a 7, słuchawki JABRA lub plecak Airness? Jeden dowód zakupu to jedno zgłoszenie – możesz wielokrotnie wziąć udział w konkursie, co zwiększy szansę na zwycięstwo. Brzmi zachęcająco, prawda? Na co więc czekasz? Kup produkty Oxford i wypełnij formularz zgłoszeniowy. To może być Twoja wielka szansa na atrakcyjne nagrody. Odwiedź stronę http://www.becoolatschool.pl, dowiedz się szczegółów i wygrywaj!


Kup zeszyt Oxford

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *