Akumulatory i ładowarki

Akumulatory i ładowarki są w dobie powszechnej elektroniki niezbędne. Praktycznie każdy z nas użytkuje smartphon i potrzebujemy mieć cały czas dostęp do sieci, do naszych kontaktów i wszelkich możliwych informacji. Takie urządzenia jak ładowarki do auta pozwalają na stały dostęp na przykład do nawigacji i zapewniają naładowane baterie w naszym telefonie. Dzięki temu czujemy się bezpiecznie i w każdej chwili możemy zadzwonić po pomoc.

Wyświetlanie 1–48 z 59 wyników

Ładowarki do samochodu

W ofercie mamy ładowarki samochodowe do gniazda zapalniczki lub kablowe z wejściem USB. Zapewnij sobie stale naładowany telefon i ciesz się dostępem bez ograniczeń do wszystkich kontaktów, informacji i udogodnień.

Baterie do elektronarzędzi

W ofercie posiadamy również akumulatory, które są przeznaczone do użycia w elektronarzędziach i różnych innych urządzeń. Polecane są dla profesjonalistów i majsterkowiczów, którzy potrzebują mobilnego źródła zasilania do swoich narzędzi. Dostępne są znakomitej jakości zamienniki do najpopularniejszych marek. Akumulatory do elektronarzędzi to istotny element w zestawach narzędziowych, które wykorzystują energię elektryczną do pracy. Te akumulatory są zaprojektowane specjalnie dla elektronarzędzi, aby zapewnić im niezawodne źródło zasilania i umożliwić mobilne użycie bez konieczności korzystania z kabli zasilających.