Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy on-line powinny być błyskawiczne, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne. Twoje transakcje zasługują na najlepszą ochronę, dlatego sklep internetowy ALIBIURO.pl wprowadził kilka rozwiązań, które chronią Twoje dane oraz środki finansowe.

Dzięki wykorzystaniu mechanizmów SSL PRO Wildcard o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa, każda transakcja jest w pełni zabezpieczona, a dane szyfrowane i bezpiecznie przechowywane.

Korzystamy z polskiego systemu obsługi płatności online – Dotpay, który spełnia wiele rygorystycznych procedur związanych z bezpieczeństwem danych (m.in. Certyfikat PCI DSS Level 1 oraz Certyfikat Thawte Web Server Certificate z EV). W razie wszelkich pytań możesz się skontaktować z infolinią Dotpay +48 12 688 26 00, gdzie uzyskasz natychmiastową informację dotycząca statusu Twojej płatności.

Działamy według najwyższych standardów obsługi klienta, dając Ci m.in. możliwość 14-dniowego zwrotu towarów, prawo do skorzystania z gwarancji lub rękojmi oraz oddania towaru do serwisu. Kupując u nas, możesz się skupić na wyborze najlepszych produktów do domu lub swojej firmy, bo masz pewność, że dbamy o poufność danych oraz o bezpieczeństwo transakcji.

Zakupy w sieci to duże ułatwienie i komfort. Tym niemniej przed dokonaniem poważnych zakupów online, warto sprawdzić potencjalnego kontrahenta. Należy sięgnąć po informacje z rządowych rejestrów KRS, CEIDG, czy GUS oraz zapoznać się z niezależnymi opiniami internautów.

Kolejnym ważnym czynnikiem, który uwiarygadnia sklep internetowy, to możliwość wykonywania przelewów online. Według ekspertów Dotpay, oznacza to, że firma została prawidłowo zarejestrowana i zweryfikowana zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (Dz.U. 2018 poz. 723). Należy również zwracać uwagę, czy podczas płatności, sklep internetowy zapewnia szyfrowanie transmisji danych SSL.