Płatności

Kupując w ALIBIURO.pl możesz być pewien, że współpracujesz z firmą, która dba o Twoje bezpieczeństwo. Chronimy Twoje dane osobowe oraz Twoje finanse. Oferujemy Ci kilka sposobów płatności, abyś mógł wybrać spośród nich tę, która najbardziej Ci odpowiada. Usiądź wygodnie, wybieraj najlepsze artykuły i urządzenia biurowe i poczuj się bezpiecznie!

Lubisz kupować szybko, wygodnie i bezpiecznie? Jesteś w dobrym miejscu! Zarządzaj swoimi finansami dokładnie tak, jak lubisz i wybierz jeden z 4 sposobów płatności:

Płatności iMoje – szybka i bezpieczna płatność elektroniczna

Aby zapewnić Ci szybką obsługę i najwyższe standardy bezpieczeństwa, korzystamy z systemu iMoje. To najwygodniejszy sposób na dokonanie płatności on-line. Wybierając płatność iMoje, możesz skorzystać z kilku możliwości, takich jak:

  • Szybki transfer – proste narzędzie przelewowe, współpracujące z ponad 28 polskimi bankami!
  • BLIK – idealne rozwiązanie dla tych, którzy zakupy robią przez telefon. Wpisz kod wygenerowany przez aplikację banku i zapłać za swoje zakupy w kilka sekund.

Wybierając płatność iMoje, korzystasz z pełnej integracji procesu płatności z  systemem bankowym. Dane przelewu uzupełniane są automatycznie, dlatego nie grozi Ci żadna pomyłka! Szybko, bezpiecznie i wygodnie. Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań i otrzymaj potwierdzenie płatności już po kilkunastu sekundach!

Płatność za pobraniem do rąk Przewoźnika

Nie musisz płacić od razu! Jeżeli chcesz, możesz wręczyć pieniądze kurierowi, który dostarczy przesyłkę do Twoich drzwi. Nie musisz tracić czasu na logowanie na stronie banku, czy też wypełnianie jakichkolwiek formularzy. To rozwiązanie niezwykle praktyczne i bezpieczne. Płacisz dopiero wtedy, kiedy Twoje ulubione artykuły biurowe trafią do Twoich rąk.

Przelew standardowy (faktura pro forma)

Przelew standardowy to idealne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorców! Po złożeniu zamówienia i wybraniu płatności pro forma, w krótkim czasie nasz Dział Obsługi Klienta prześle na Twój adres mailowy fakturę pro forma, w której znajdziesz numer naszego konta oraz inne istotne dane potrzebne do wykonania przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy do Ciebie Twoje zamówienie i wystawimy standardową fakturę. Jeśli zależy Ci na czasie, w odpowiedzi na e-mail wyślij nam potwierdzenie przelewu.

Płatność gotówką przy odbiorze w siedzibie firmy!

Lubisz obejrzeć produkt zanim go kupisz? Nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów za dostawę? W pełni to rozumiemy, dlatego gwarantujemy Ci możliwość odbioru osobistego w kilku punktach odbioru:

  • w sklepie firmowym LOBOS przy Al. Powstania Warszawskiego 15 w Krakowie – możliwa płatność kartą płatniczą oraz gotówką lub odbiór wcześniej opłaconego towaru

Po dostarczeniu towaru z magazynu centralnego do wybranego punktu odbioru, poinformujemy Cię o tym mailowo. Czas dostawy to 1-2 dni.