O firmie

Od 30 lat doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Do tej pory zapracowaliśmy na zaufanie setek tysięcy Klientów, a ich liczba ciągle rośnie. ALIBIURO.pl działa nieprzerwanie od 2016 roku. To drugi sklep internetowy krakowskiej spółki LOBOS Sp. z o.o., której w centrum uwagi pozostaje satysfakcja Klienta.

Wybierając ALIBIURO.pl, możesz liczyć na oszczędne rozwiązania, atrakcyjne promocje oraz błyskawiczną dostawę. Wszystko to znacznie ułatwi Ci prowadzenie biznesu.

Kupujesz w sklepie internetowym, bo to pozwala Ci kupować w najdogodniejszym dla Ciebie momencie. Szybko porównujesz produkty, wybierasz artykuły w najkorzystniejszych dla Ciebie cenach, a za dostawę nie płacisz ani złotówki. Zaoszczędzoną kwotę możesz wykorzystać w kolejnych inwestycjach, ciągle rozwijając swoją firmę.

Uważasz, że czas to pieniądz? My też, dlatego wykorzystujemy magazyn wysokiego składowania. Dzięki temu ponad 80% towarów zostaje wysłanych do Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Prowadzenie biznesu nie jest proste. Wiemy o tym, dlatego zrobimy wszystko, żeby Ci to ułatwić!

Sklep internetowy ALIBIURO.pl

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe LOBOS Sp. z o.o.
ul. Mieczysława Medweckiego 17, 31-870 Kraków
NIP 676-007-74-60, REGON 008017460
e-mail: [email protected]

Cenisz sobie profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo? Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń lub napisz do nas. Wykwalifikowani sprzedawcy, którzy chętnie pomogą Ci wybrać odpowiednie produkty.