14 dni na zwrot

Zapomnij o ryzyku! Jeżeli zakupiony przez Ciebie produkt w sklepie ALIBIURO.pl, nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić niewadliwy towar zakupiony w naszym sklepie internetowym bez jakichkolwiek konsekwencji w ciągu 14 dni.

Termin na odstąpienie od umowy liczony jest od momentu otrzymania przesyłki. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać złożone w formie pisemnej, najlepiej na podstawie wzoru dostępnego poniżej do pobrania.

Wypełnij poniższe oświadczenie i dołącz je wraz z paragonem do przesyłki lub wyślij na adres mailowy: [email protected]. Proste, prawda?

Szanowny Kliencie, pamiętaj, bardzo istotne jest, aby oświadczenie o odstąpieniu od umowy, zostało złożone w taki sposób, abyśmy mieli realną możliwość zapoznania się z nim. Jeśli pomylicie nasz adres mailowy robiąc w nim literówkę obciąża to Klienta a nie sprzedawcę. Zalecamy zatem jednoczesne odesłanie niewadliwego produktu wraz z podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu i paragonem.

Wedle obowiązującego prawa, masz 14 dni na zwrot zakupionego produktu. Wiedz, że działamy zgodnie z najwyższymi standardami prawnymi. Kupując na ALIBIURO.pl możesz korzystać z możliwości skorzystania z gwarancji, dwuletniego prawa do rękojmi oraz wsparcia serwisu.

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę i wyślij na nasz adres:

Sklep Internetowy AliBiuro.pl:
Magazyn LOBOS Sp. z o.o.
ul. Nad Drwiną 10
30-741 Kraków 

Pieniądze (wartość towaru i opłaty za przesyłkę poniesioną przy zakupie do wysokości odpowiadającej zwykłej opcji przesyłki dostępnej w naszej ofercie) zostaną Ci zwrócone niezwłocznie od momentu otrzymania towaru i stwierdzenia braku szkód. Przy zwrocie towaru konsument ponosi koszty wysyłki towaru do sprzedawcy.