Artykuły BHP dla firm

Każda firma i każdy pracownik mają obowiązek przestrzegać przepisów BHP. To bardzo ważne dla naszego bezpieczeństwa. Inne zalecenia będą mieć biura, inne szkoły i instytucje publiczne, inne natomiast fabryki i firmy budowlane. Są jednak podstawowe zasady, które odnoszą się do wszystkich firm i ich pracowników. Niezbędne artykuły BHP otaczają nas w codziennym życiu. Wszędzie powinny się znajdować znaki ostrzegawcze, bezpieczeństwa oraz gaśnice. Oznaczenia różnych pomieszczeń jak toalety czy kierunki otwierania drzwi, to podstawowe i niezbędne akcesoria BHP. Obowiązkowa jest nawet instrukcja mycia rąk w toaletach. Podstawowe akcesoria BHP potrzebne są wszędzie. W specjalnych miejscach będą dodatkowo potrzebne ubrania BHP i inne artykuły BHP.

Wyświetlanie 1–48 z 17018 wyników

Odzież BHP

W wielu miejscach zastosowanie znajdą inne artykuły BHP jak na przykład ubrania BHP. W ofercie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria BHP dla pracowników. Począwszy od ochrony głowy i oczu, po ochronę rąk, nóg i stóp. Wiele branż wymaga używania odzieży BHP. Laboratoria, szpitale, przychodnie i kliniki wymagają stosowania fartuchów. W fabrykach i na budowach potrzebne będą różnego rodzaju ubrania BHP jak spodnie i kurtki ochronne, kaski i odpowiednie buty. Do tego dochodzą maski przeciwpyłowe i okulary ochronne. Właściwa odzież BHP może uchronić pracowników przed nieszczęśliwym wypadkiem.

Sklep z artykułami BHP

W jednym miejscu znajdziesz wszystkie akcesoria BHP, których potrzebujesz. Od podstawowych tablic i znaków informacyjnych i ostrzegawczych. Po ubrania BHP, okulary maseczki i kaski. Wszystko, co potrzebujesz dla firmy, żeby spełniała odpowiednie normy i zapewniała bezpieczeństwo pracownikom, znajdziesz w naszym sklepie. Mamy szeroki wybór odzieży BHP, butów, kasków i rękawic.

Artykuły BHP niezbędne w każdej organizacji

W każdej organizacji potrzebne są podstawowe akcesoria BHP. Będą to na przykład gaśnice oraz oznakowanie. Każdy budynek ma oznaczoną drogę ewakuacyjną oraz miejsce położenia gaśnic. W ofercie znajdziemy kilka rodzajów gaśnic. Są pianowe, proszkowe i śniegowe. Do tego dochodzą znaki ostrzegawcze, zakazu (na przykład palenia) lub nakazu (wjazdu i inne). Każde pomieszczenie jest zazwyczaj nazwane lub opatrzone odpowiednim piktogramem. Jak na przykład WC, jadalnia, sala konferencyjna, magazyn, strzałki wyjścia ewakuacyjnego. W fabrykach i miejscach produkcji potrzebne są znaki ostrzegawcze przed różnego rodzaju niebezpieczeństwem. Niezbędne są także znaki informacyjne, zawierające na przykład instrukcje BHP. W okolicy budynku powinny się znajdować znaki kierujące ruchem oraz punkty zbiórki ewakuacyjnej. W każdej firmie nie może również zabraknąć apteczki.