Odzież ochronna

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnego rodzaju odzież ochronną. W sprzedaży: rękawice, kaski, spodnie, odblaski oraz inne elementy odzieży ochronnej, która skutecznie zabezpiecza przed różnego rodzaju zagrożeniami wynikającymi z wykonywanej pracy. Dlatego, aby zapewnić sobie i naszym pracownikom bezpieczeństwo warto zainwestować w odpowiedni strój, który w miarę możliwości wyeliminuje zagrożenia. Jeśli głównym zagrożeniem jest wysokość, warto wyposażyć naszego pracownika w kask oraz ochraniacze, które w sytuacji ewentualnego wypadku pozwolą na zabezpieczenie pracownika i zminimalizowanie obrażeń po upadku. Niebezpieczna profesja wymaga odpowiednich narzędzi i stroju, który zapewnią bezpieczeństwo naszemu pracownikowi. W trosce o Państwa i Państwa pracowników przygotowaliśmy specjalną ofertę strojów i akcesoriów, które sprawią, że codzienna praca będzie łatwa i bezpieczna.

Wyświetlanie 1–48 z 10128 wyników

Odzież ochronna – Sklep Alibiuro.pl

Istnieją zawody, w których zasady bezpieczeństwa wymagają stosowania specjalnej odzieży ochronnej. To nie tylko branża budowlana, chemiczna, spożywcza, ale również medyczna. W szpitalach, przychodniach, klinikach i laboratoriach pracownicy noszą ubrania ochronne, aby zabezpieczyć siebie i pacjentów. Odzież ochronna ma za zadanie ochronić przed ewentualnym zagrożeniem, nawet jeśli jego ryzyko jest niewielkie. Lekarze i pielęgniarki bez względu na to, czy pracują w prywatnych gabinetach, czy ogólnodostępnych placówkach potrzebują fartuchów, kitlów, czepków, bluz i spodni oraz specjalnych butów. Nie możemy również zapomnieć o ochronie twarzy, tak istotnej w obecnych czasach. Dlatego niezbędne są także maseczki i przyłbice. Specyficznej odzieży roboczej potrzebują także pracownicy branży spożywczej, mający kontakt z żywnością.

Ubrania robocze dla pracowników

W ofercie dostępne mamy różnego rodzaju ubrania robocze. Są na przykład ubrania robocze przystosowane do prac remontowych i budowlanych. Zabezpieczą przed zimnem i zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego polecamy sprawdzenie oferty płaszczów i peleryn przeciwdeszczowych. W fabrykach i zakładach produkcyjnych przydadzą się również specjalistyczne ubrania ochronne i fartuchy. Jeśli ma się do czynienia ze szkodliwymi substancjami, potrzebne będą odporne na chemikalia kombinezony. Na naszej stronie znajduje się bogaty wybór odzieży roboczej w różnych kolorach i rozmiarach. Ubrania robocze zapewnią nam odpowiednią ochronę od stóp do głów.

Odzież robocza dostępna od ręki

Ubrania ochronne zabezpieczają i chronią także głowę, dłonie i stopy. W zależności od wykonywanej pracy możemy znaleźć czapki, kaski, nauszniki. Twarz ochronią maski z filtrami i bez oraz półmaski, przyłbice. Na stopy przydadzą się solidne trzewiki lub półbuty. Do ochrony nóg polecamy wśród odzieży roboczej szeroki wybór spodni do pasa długich i krótkich lub ogrodniczek. Występują również w wersji ocieplanej, przeciwdeszczowej, z dużą ilością kieszeni i elementami odblaskowymi. Podobnie z kurtkami ochronnymi. Można kupić spodnie i kurtkę od razu w komplecie. Wśród odzieży ochronnej znajdziemy na stronie rozmaite rodzaje płaszczy przeciwdeszczowych, długich i krótkich. Są dostępne kamizelki ochronne i bezrękawniki. Polecamy również duży wybór fartuchów ochronnych oraz tunik, zwykłych, antystatycznych i wodoodpornych. Pamiętajmy, aby sprawdzić, czy ubrania ochronne lub odzież robocza spełniają wszystkie normy.