Koszulki robocze

Koszulki są bardzo uniwersalne i przydatne podczas pracy. Przydają się zarówno w lecie, kiedy jest gorąco, jak i w zimie pod grubszy sweter, koszulę czy bluzę. Wybierając T-shirt roboczy, pamiętajmy, żeby wybrać dobry materiał, który nie będzie się szybko spierał, ani niszczył. Wybór kolorów jest bardzo duży. Od stonowanych białych, czarnych i szarych, po intensywne niebieskie, czerwone, fioletowe, zielone i pomarańczowe.

Wyświetlanie 1–48 z 2964 wyników

Koszulki polo robocze

Koszulki polo robocze występują w różnych wersjach. Mogą być klasyczne z bawełny wysokiego gatunku lub przystosowane do pracy na zewnątrz. Są one dodatkowo wyposażone w elementy odblaskowe.

T-shirt roboczy

Najtrudniejsze dla pracownika, który pracuje na otwartej przestrzeni, jest przetrwanie chłodnych miesięcy. W zimie przydatne są koszulki termoaktywne, które dają komfort termiczny i pomagają w utrzymaniu ciepła. Idealnie dopasowują się do ciała. Dodatkowo są bardzo miłe i przyjemne w dotyku.

Koszulki męskie robocze

Dostępne są koszulki męskie robocze z dekoltem w serek lub okrągłym we wszystkich standardowych rozmiarach. Można również wybrać wersję z długim lub krótkim rękawem. Część modeli T-shirtów roboczych nadaje się do wykonania nadruku.

Koszulki damskie robocze

Koszulki damskie robocze także występują z dekoltem okrągłym lub w kształcie litery V. Można zakupić je z długim, lub krótkim rękawkiem albo w letniej wersji bez rękawów. Dostępne są w klasycznych kolorach pastelowych lub intensywnych. Koszulki w różnych wersjach stanowią bardzo ważną część garderoby dzięki ich uniwersalności.