Akcesoria dla zwierząt

Dla właścicieli czworonożnych pupili oraz rybek akwariowych polecamy nasz sklep zoologiczny online. Proponujemy szeroki wybór akcesoriów dla zwierząt od karmy, przez smycze do maszynek do strzyżenia. Kto posiada psa, zdaje sobie sprawę jak duża to odpowiedzialność i ile opieki i pielęgnacji wymaga zwierzę domowe. Szczególnie wychowywane od szczenięcia. Bardzo istotny jest właściwy wybór karmy. Dobiera się ją odpowiednio do wieku, wielkości lub rasy psa. Oczywiście psiaki wymagają nie tylko karmienia. W szkoleniu pomagają przysmaki, którymi nagradzamy dobre zachowanie i właściwe wykonanie komendy. W zależności od rasy będziemy potrzebować specjalnych szamponów oraz maszynek do strzyżenia. Przydają się także smycze, szelki i obroże. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pies na spacerze powinien być na smyczy. Dodatkowo nie obejdzie się bez woreczków na odchody. Najłatwiej uczyć psa przez zabawę. Dlatego będziemy potrzebować piłek i zabawek, które oprócz rozrywki zapewnią zwierzęciu właściwy rozwój. Żeby ochronić pupila przed kleszczami, warto zaopatrzyć się w specjalną obrożę przeciwkleszczową. Niezbędne dla psa będzie także wygodne legowisko i miski na karmę oraz wodę. W sklepie zoologicznym znajdziemy dodatkowo preparaty wspomagające, na przykład działające ochronnie na stawy psa.

Wyświetlanie 1–48 z 353 wyników

Artykuły dla zwierząt – sklep zoologiczny online

Wśród artykułów dla zwierząt nie może zabraknąć akcesoriów i karmy dla kotów. Te wdzięczne stworzenia wymagają karmy zarówno suchej, jak i mokrej. Polecamy szeroki wybór karm w sklepie zoologicznym online. Koty ponoć chadzają swoimi drogami, ale to nie znaczy, że nie potrzebują troski z naszej strony. Oprócz karmy będą potrzebować drapaka i zabawek, które sprawią, że może oszczędzą nasze ulubione meble. Z pewnością czeka nas zakup kuwety i kociego żwirku. Do tego miski na karmę i wodę. W sklepie zoologicznym nie może zabraknąć artykułów dla zwierząt nieco mniejszych rozmiarów jak świnki morskie, chomiki i myszki. Mniejsze akwaria, trociny, kołowrotki to niezbędne artykuły zoologiczne dla mniejszych pupili. Do tego dochodzą klatki i karma dla papużek i innych ptaszków.

Artykuły zoologiczne

Oprócz artykułów dla kota i psa polecamy również inne artykuły zoologiczne. Co nie ozdobi lepiej salonu niż duże i urozmaicone akwarium? Dla miłośników akwarystyki proponujemy specjalne preparaty do uzdatniania wody oraz filtry do akwariów. Przydatne będą również preparaty do zwalczania glonów, żeby rybki miały zawsze czysto i specjalne rośliny. Bardzo istotny będzie także wybór pokarmy dla rybek. Wszystko zależy od ich rodzaju. Dlatego mamy w ofercie pokarm dla rybek zimnolubnych, tropikalnych, płochliwych oraz dla karpi. Sklep zoologiczny oferuje również szafkę pod akwarium, wszak trzeba je będzie gdzieś postawić. Rybki należą do cichej części domowego zoo, co nie znaczy, że potrzebują niej uwagi i pielęgnacji. Wszystko zależy od ich wielkości, wymagań dotyczących wody i pokarmu. Bez względu na to, jakie wybierzemy zwierzątko, pamiętajmy, że to nie tylko zabawa, ale również odpowiedzialność. Wymaga naszej troski i opieki.