Karma dla zwierząt

Karmy zwierzęce dzielimy oczywiście w zależności od tego, dla jakiego pupila są przeznaczone. Mamy zatem karmy dla psów, kotów, ryb akwariowych i karpi oraz dla ptaków. Karmę dla kotów dzielimy na suchą i mokrą. Wiadomo, że te stworzenia bywają wybredne, dlatego warto wybrać taką karmę, która na pewno zaspokoi ich wszystkie potrzeby. Zbilansowane, naturalne składniki sprawią, że kot będzie zdrowy. Pomogą zadbać o jego sierść, uzębienie i układ pokarmowy. Karma mokra jest dostępna w puszkach lub poręcznych saszetkach. Puszki lepiej sprawdzą się dla większej ilości kotów. Saszetka będzie idealna dla jednego kotka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Karmy dla zwierząt

Karmy zwierzęce pozwalają zbilansować dietę w taki sposób, żeby czworonóg miał zapewnione wszystkie niezbędne dla zdrowia składniki. Dla psa będzie potrzebna taka karma, która spełni jego wszystkie potrzeby żywieniowe. Suchą karmę dobieramy przede wszystkim do wagi czworonoga. Zatem będziemy mieć osobne rodzaje dla małych, średnich i dużych ras. Pamiętajmy, że inna karma będzie również polecana dla małych szczeniąt. Prócz karmy warto zakupić odpowiednie przysmaki i odżywki. Przysmaki będą znakomitym uzupełnieniem diety. Niektóre działają jak szczoteczka do zębów dla psa. Są także bardzo pomocne podczas tresury, jako nagroda za właściwe zachowanie.

Karma dla zwierząt – sklep Alibiuro

Prócz karm dla psów i kotów, mamy jeszcze dostępne inne karmy zwierzęce. Na przykład dla małych gryzoni i zwierząt takich jak chomiki, świnki morskie, fretki i szynszyle oraz dla ptaków i rybek. Najważniejszy jest właściwy dobór. Wówczas nasze zwierzaki domowe będą rosły zdrowo i nie zabraknie im energii.