Okulary ochronne i gogle

Pracujesz na budowie, gdzie nieustannie Twoje oczy są narażone na działanie pyłów czy też innych szkodliwych składników? Potrzebujesz okularów ochronnych? Znajdziesz je w naszej ofercie produktowej. Nie czekaj i już teraz zabezpiecz oczy Twoje lub Twoich współpracowników przed szkodliwym działaniem różnego rodzaju toksycznych substancji, z którymi mogą spotkać się w codziennej pracy. Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich oczu już dziś. Zabezpiecz wzrok Twoich pracowników przed działaniem niebezpiecznych czynników zewnętrznych.

Wyświetlanie 1–48 z 65 wyników

Okulary ochronne

Twarz i oczy są czasem najbardziej narażone podczas pracy. Dlatego trzeba je szczególnie chronić. Nawet praca biurowa przy komputerze może znacznie obciążyć wzrok. Na szczęście mamy dostępne okulary ochronne BHP, które zabezpieczą nasz wzrok przed szkodliwymi czynnikami podczas pracy. Okulary robocze występują w wielu wersjach, w zależności od potrzeb. Powinny być przede wszystkim w miarę możliwości lekkie i wygodne, żeby nadawały się do długiej pracy. Jeśli wykonujemy pracę na zewnątrz, konieczne będą okulary ochronne UV. Przed zakupem sprawdźmy, czy okulary robocze mają miękkie noski, które zabezpieczą przed odgnieceniami. Mamy bardzo dużo rodzajów okularów roboczych. Są na przykład okulary do szlifowania i okulary przeciwodpryskowe.

Gogle ochronne

Gogle ochronne w przeciwieństwie do większości okularów osłaniają większą powierzchnię wokoło oczu. Lepiej też trzymają się na twarzy ze względu na solidne mocowanie. Dzięki specyficznemu zapięciu, z pewnością nie zsuną się z twarzy. Są za to mniej wygodne. Lepiej niż zwykłe okulary chronią przed zaparowaniem. Okulary BHP i gogle ochronne zazwyczaj stosowane są do pracy w budownictwie, produkcji żywności i napojów, do obróbki drewna i metali. Specjalne gogle ochronne będą stosowane do spawania.

Okulary i gogle robocze

Pośród licznych okularów BHP znajdziemy okulary do szlifowania i okulary przeciwodpryskowe. Są mniej bezpieczne prace, które szczególnie narażają nasze oczy. Wymagają wówczas bardzo starannego zabezpieczenia. Przede wszystkim powinny zasłaniać większą powierzchnię twarzy. Okulary BHP mogą mieć różne kolory soczewek.