Rękawice robocze

Pracujesz na budowie albo może często sprzątasz i Twoje ręce narażone są na działanie różnego rodzaju toksycznych i niezdrowych substancji? To oznacza, że potrzebujesz rękawic ochronnych. Rękawice, które znajdziesz w naszej ofercie, cechują się wyjątkową odpornością na działanie niebezpiecznych substancji oraz dużą elastycznością. Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą produktową. W tym sklepie oprócz rękawic ochronnych, znajdziesz także innego rodzaju artykuły, które pomogą Ci zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa podczas Twojej pracy!

Wyświetlanie 1–48 z 72 wyników

Rękawice robocze w ofercie Alibiuro

Zastosowanie rękawic jest bardzo szerokie. Rękawice ochronne wykonane są z różnych materiałów, w zależności od zastosowania. Inne będą stosowane w medycynie, w kuchni, ogrodzie, gospodarstwie domowym, pracach budowlanych. Na szczęście mamy bardzo szeroki wybór od cienkich rękawic ochronnych dzianych, winylowych i nitrylowych, po solidne i grube, wykonane z kauczuku, lateksu lub nylonu. Wszystkie mają za zadanie chronić delikatną skórę dłoni przed zimnem, gorącem lub szkodliwymi i niebezpiecznymi substancjami.

Rękawice ochronne

Rękawiczki ochronne stosowane są w wielu miejscach. Do salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetów zabiegowych i lekarskich, salonów tatuażu chętnie wybierane są rękawiczki ochronne wykonane z nitrylu. Zapewniają bardzo dobrą manualność oraz chwytność. Dodatkowo pozbawione są charakterystycznego zapachu, jaki wydzielają rękawiczki lateksowe. Nie zawierają również pudru, zatem mycie rąk po ściągnięciu nie jest konieczne.

Rękawice robocze ocieplane

Rękawiczki robocze ocieplane mają za zadanie ochronić skórę dłoni przed zimnem. Nadają się do pracy w chłodniach oraz zimą podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Wykonane są najczęściej z wysokiej jakości wełny i akrylu lub zapewniającego ciepło polaru. Ochronne rękawiczki robocze powinny być rozciągliwe, wytrzymałe i odporne na rozdarcia.

Rękawice robocze skórzane

Rękawice robocze skórzane są wykonane z naturalnej skóry licowej, koziej lub jagnięcej. Ich zaletą jest dobre przyleganie do dłoni, miękkość, wygoda i elegancki wygląd. Dodatkowo są wytrzymałe i odporne na przetarcia. Często są od wewnątrz ocieplane polarową tkaniną, co sprawia, że dodatkowo chronią dłonie przed zimnem.

Rękawiczki robocze

Ochronne rękawiczki robocze powinny dobrze przylegać do dłoni, jednocześnie przepuszczając powietrze i pozwalając oddychać skórze. Bez względu na zastosowanie powinny być dobrze dobrane, elastyczne i wytrzymałe. Zachęcamy do zapoznania się z bardzo szeroką ofertą na naszej stronie. Znajdziecie tam rękawiczki robocze na każde potrzeby.