|

OKAZJE – 17% rabat na artykuły biurowe od św. Patryka

Poznaj inspirujący fanpage AliBiuro!

Jesteś samodzielnym, prężnie działającym przedsiębiorcą. Twoja firma ciągle się rozwija, a Ty realizujesz założone cele. Zatrudniasz coraz więcej pracowników, sam wybierasz odpowiadające Ci oferty współpracy, podejmujesz kolejne wyzwania i we wszystkich sprawdzasz się świetnie. Twój interes kręci się jak papierowy wiatraczek na wietrze.

Brzmi jak sen małego chłopca? Niekoniecznie! Prowadzenie biznesu to prawdziwa przyjemność, zwłaszcza gdy odwiedzasz strony, które oferują Ci fachowe poradniki i kalkulatory, które znacznie ułatwiają Twoją pracę. Właśnie takie treści odnajdziesz na nowo powstałym fanpage’u AliBiuro! Chcesz wiedzieć, jak możemy Ci pomóc?

Bądź niezależny w stu procentach!

Wyobraź sobie, że właśnie dzisiaj masz spotkanie z kluczowym dla Ciebie klientem. Dzień rozpoczynasz od krótkiego przeglądu swojej ściany na Facebooku. Na fanpage’u AliBiuro właśnie pokazał się inspirujący cytat, który napawa Cię optymizmem. Z zapałem wychodzisz do pracy. Myślisz o tym, jak starannie przygotowywałeś materiały, które przedstawisz swojemu rozmówcy. Profesjonalnie napisana oferta i estetyczne infografiki przedstawiające zalety Twojej firmy czekają tylko na wydruk. Sprawa jest banalnie prosta! Nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie drukarni, nie musisz nigdzie jechać, żeby je odebrać. Możesz skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, bo w Twoim biurze stoi profesjonalna drukarka. Wybrałeś ten model po lekturze porównania urządzeń drukujących, które udostępniło AliBiuro. Jeszcze tylko jedno kliknięcie i wszystkie potrzebne Ci materiały trzymasz w dłoni, gotów, aby podbić serce swojego klienta.

Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze!

Wybija godzina spotkania. Twój przyszły kontrahent wchodzi do Twojego gabinetu i pierwsze co dostrzega, to piękne, wygodne fotele gabinetowe, na których z przyjemnością siadacie. Patrząc na zadowoloną minę swojego gościa, przypominasz sobie, że na początku swojej działalności przeczytałeś poradnik dotyczący ergonomii w miejscu pracy. Dzięki temu wybrałeś meble, które są bardzo funkcjonalne, a przy tym niezwykle efektowne. Podczas rozmowy częstujesz swojego klienta aromatyczną kawą. Zrobiłeś na nim dobre wrażenie i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Przewidziałeś każdą sytuację i odpowiednio wyposażyłeś swoje biuro. W duchu świętujesz już ostateczne zwycięstwo.

Graj według własnych zasad!

Oczywiście wszystko przebiegło zgodnie z planem! Byłeś w końcu doskonale przygotowany. Spotkanie okazało się bardzo przyjemne – Twój rozmówca przystał na wszystkie Twoje warunki i właśnie został nowym klientem Twojej firmy. To kolejny sukces na Twoim koncie. Z kieszeni marynarki wyciągasz ekskluzywne pióro i stawiasz kropkę nad „i”, podpisując kontrakt. Jego treść napisałeś w oparciu o porady prawne opublikowane na AliBiuro. Brawo! Jesteś świetnym przedsiębiorcą i wiesz już, co będzie Twoim kolejnym ruchem. Teraz jednak czas na chwilę relaksu. Chwytasz za telefon i włączasz swój ulubiony portal społecznościowy. AliBiuro właśnie opublikowało posta, dzięki któremu poznałeś kolejny wyraz w języku obcym. Słowo na dziś to menestys. To fińskie słowo oznacza sukces.

Napisz swój sukces samodzielnie!

Ten scenariusz może stać się rzeczywistością! W prowadzeniu biznesu nie marnuj czasu na nieszczęśliwe przypadki i niespodziewane awarie. Korzystaj z wiedzy, którą dzielą się z Tobą specjaliści, inspiruj się, czytając o sukcesach przedsiębiorców z całego świata, wykorzystuj wskazówki i przypomnienia i baw się dobrze! Nie musisz przeglądać setek stron, aby znaleźć te treści. Fanpage AliBiuro zapewni Ci to wszystko, dbając zarówno o Twój rozwój, jak i o rozrywkę. Polub naszą stronę!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *