|

Wiosenne porządki z rabatem od AliBiuro

AliBiuro sprząta z Tobą na wiosnę!

Nadeszła wiosna! Ptaszki ćwierkają, słoneczko świeci – jest coraz przyjemniej. Pora na poważnie pomyśleć o sprzątaniu. Zapewniamy, że z nami będzie to o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie rabat. Niech na wiosnę pomieszczenia, w których przebywasz zaczną żyć nowym życiem. Skorzystaj z promocji! Przeczytaj i dowiedz się więcej.

Wyczyść biurko i sprzęt biurowy

Pozbądź się bałaganu, który zostawiła po sobie zima. Odśwież swoje biuro, swój dom – przestrzenie, w których funkcjonujesz na co dzień. Chcemy, żeby sprzątanie było dla Ciebie przyjemnością, nie żmudnym obowiązkiem. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalny rabat -5% na wszystkie środki czystości z naszego sklepu! Skorzystaj, a nie pożałujesz. Promocja obejmuje środki higieniczne i środki czystości. Na AliBiuro znajdziesz akcesoria i środki do sprzątania najlepszych marek.

Nie czekaj, oszczędzaj! Jeśli chcesz otrzymać swój rabat, zaznacz opcję „Mam kupon rabatowy” i wpisz kod AB18K40P5 w okienko. Wrzuć do swojego internetowego koszyka przedmioty o łącznej wartości ponad 299 zł, a kurier UPS dostarczy przesyłkę do Twojego domu całkowicie za darmo!

Wiosno, ach to Ty – rady od AliBiuro

Sprzątanie zacznij od drobiazgów, np. akcesoriówbiurowych. Wyrzuć niepiszące długopisy, zastrugaj ołówki, wymień baterie w niedziałających kalkulatorach. Pomyśl też o zakupie nowych artykułówbiurowych, które mogą bardzo ułatwić Ci pracę. Gdy już skończysz segregację i uzupełnianie, koniecznie przetrzyj swoje biurko wilgotną, pachnącą ściereczką. Następnie zajmij się szafkami. Wyrzuć niepotrzebne rzeczy, poukładaj dokumenty, przetrzyj meble. Zwróć również uwagę na sprzętbiurowy, który dawno nie był czyszczony, ani nawet przecierany. Na koniec zadbaj o piękny zapach i wybierz ulubiony odświeżacz powietrza. Skorzystaj z oferty AliBiuro i ciesz się z udanych zakupów.

Kupuję środki czystości i oszczędzam

Kod rabatowy: AB18K40P5
~ rabat w wysokości 5%
~ do zrealizowania na AliBiuro.pl (już od 1 zł)
~ dotyczy towarów nieobjętych inną promocją w kategorii: ŚRODKI CZYSTOŚCI, HIGIENA

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *