Co wyróżnia markery Sharpie?

Co wyróżnia permanentne markery Sharpie na tle innych?

Przy obecnej różnorodności artykułów piśmienniczych trudno się zdecydować wybierając dla siebie markery. Jesteśmy kuszeni kolorowymi opakowaniami, promocjami oraz gratisami. Najdroższe produkty, nie zawsze oznaczają najlepsze. Ważne, aby wybrać flamastry, które spełnią nasze oczekiwania.


Markery Sharpie – krótka historia

Skąd wzięły się markery Sharpie? Okazuje się, że mogą poszczycić się długą, bowiem blisko 60-letnią historią. Bardzo popularne za oceanem pisaki Sharpie pojawiły się na rynku w 1964 roku, wprowadzone przez firmę Sanford. Początkowo były dostępne w kolorze czarnym. Amerykańscy celebryci, znani z talk show w NBC przyczynili się do rozszerzenia popularności produktu. Sharpie służył często do podpisywania autografów i szybko zaskarbił sobie serca użytkowników.

Dodatkowo pomógł wygląd markerów. Ze swoją skuwką i charakterystycznym okrągłym kształtem przypominają bowiem wieczne pióro, co wówczas było dość nowatorskim pomysłem. Nowe kolory i cieńsza końcówka zostały wprowadzone dopiero w 1979 roku. W zdobyciu popularności w Stanach nie bez znaczenia pozostają cechy i uniwersalność permanentnych flamastrów Sharpie. Pisały prawie po wszystkich powierzchniach – od papieru, przez plastik, metal, drewno czy szkło.


Co sprawia, że markery Sharpie są takie dobre?

  • Duży wybór kolorów – ponad 40 wspaniałych kolorów, w tym metalizowane, neonowe i pastelowe.
  • Kolory nie blakną dzięki dobrej jakości trwałego, permanentnego tuszu.
  • Markery Sharpie są uniwersalne i wszechstronne – mają wiele zastosowań.
  • Mogą pisać po wielu powierzchniach, takich jak papier, szkło, metal, ceramika, tkanina, plastik, karton.
  • Są wydajne, niezawodne i szybkoschnące.
  • Tusz jest nietoksyczny i bezpieczny dla użytkowników. Nie zawierają ksylenu i toluenu. Pamiętajmy jednak, że nie nadaje się do pisania po ciele. Do tego wybieramy inny rodzaj markerów.
  • Różne grubości końcówek do wyboru i ich precyzyjność.
  • Dwa w jednym czyli możliwość zakupu dwustronnych pisaków Sharpie, z dwiema różnymi końcówkami.
  • Różnorodność ciekawych, kolorowych kreatywnych zestawów.


Zabawa z markerami Sharpie – do czego można ich użyć?

Oprócz oczywistych zastosowań takich jak opisywanie kartonów i innych powierzchni, flamastry Sharpie możemy wykorzystać do prac szkolnych i artystycznych. Przydadzą się jednak nie tylko w szkole, ale także w domu, w pracy czy magazynie. Z powodzeniem użyjemy ich do kreatywnych działań, ozdabiania domowych przedmiotów i ubrań, butów oraz biżuterii. Pisaki Sharpie świetnie sprawdzą się do kolorowania, rysowania i malowania, zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, tworzących na przykład mandale.


Jak można wyrazić swój styl za pomocą kolorowych markerów Sharpie?

Potrzeba indywidualności i wyróżnienia się jest szczególnie istotna wśród młodych ludzi. Często poszukując swojego własnego, wyjątkowego stylu szukają rzeczy unikatowych, wyróżniających się na tle popularnych i masowych ubrań z sieciówek. Flamastry dają możliwość spersonalizowania swoich rzeczy i zabawy modą. Wystarczy narysować projekt ołówkiem i zapełnić go markerem Sharpie.

Możesz własnoręcznie wykreować przyciągające wzrok dodatki – oryginalne i jedyne w swoim rodzaju – ponieważ są tylko Twoje i niepowtarzalne. Do zdobienia wystarczy wykorzystać koszulki, jeansowe ubrania, trampki czy inne buty, paski, czapki, kapelusze i plecaki.

Jak ożywić przedmioty, które mamy już od dawna i nam się znudziły lub straciły swój blask? To proste. Żywe kolory pisaków sprawią, że zabłyśniesz na nowo. Zamiast kupować nowe etui na smartfon, pokoloruj stare i stwórz dzięki temu coś całkiem nowego. To co zwykłe stanie się wyjątkowe, podpisane Twoją kreatywnością.


Kolorowe zestawy markerów Sharpie – wykreuj swój świat z Sharpie!

Bogate zestawy pisaków Sharpie z feerią barw i różnymi grubościami końcówek szybko pobudzą Twoje natchnienie. Do wyboru znajdziemy klasyczne kolory, jaskrawe neonowe albo błyszczące brokatowe, które dodadzą blasku Twoim rysunkom czy ozdobionym przedmiotom.

W zestawie PAW znajduje się aż 28 kolorów Sharpie z dwiema różnymi końcówkami do twórczej pracy. Twórz misterne, kolorowe i piękne wzory. Inny zestaw ŻÓŁW zawiera 20 sztuk markerów, także z dwiema grubościami. W kompletach Color Burst czy Electro Pop są natomiast 24 flamastry z dodatkiem wyjątkowych oryginalnych kolorów.


Sharpie to nie tylko markery

Oprócz znanych i popularnych na całym świecie markerów pod nazwą Sharpie znajdziemy także inne produkty piśmiennicze. Co zatem Sharpie ma jeszcze do zaoferowania? Przede wszystkim eleganckie długopisy żelowe S-Gel, które nie rozmazują się ani nie brudzą. Wygodne pisanie zapewnia miękki gumowy uchwyt.

W zakreślaczach Sharpie zastosowano specjalny bezzapachowy tusz o właściwościach szybkoschnących. Pozawalają na łatwe zaznaczanie tego, co ważne w notatkach, dokumentach i książkach. Neonowe zakreślacze Sharpie będą bardzo pomocne podczas nauki dla uczniów i studentów, a także w domu i pracy.

Nie znalazłeś w naszym sklepie produktu Sharpie, który Cię zainteresował? Zadzwoń +48 12 651 61 88 lub napisz do nas [email protected]

https://alibiuro.pl/wp-content/uploads/2022/07/SHARPIE_fine_pouch1.mp4

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *