|

Nie kupuj kota w worku- Tonery Black Point na próbę

Chcesz drukować więcej za mniej? Lubisz oszczędzać, ale zależy Ci na najwyższej jakości druku? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Sprawdź toner Black Point. Opinie innych mówią same za siebie! To ulubiony produkt wielu firm, przedsiębiorstw, który równie często używany jest w domach. Jeśli nie wiesz jaki zamiennik do hp wybrać, koniecznie odwiedź Alibiuro! Zainteresowany?

Tusze i tonery Black Point mówią same za siebie

Te materiały eksploatacyjne to niezwykła jakość i wydajność druku. Dzięki tuszom marki Black Point zaoszczędzisz dużo czasu. Ich wysoka wydajność pozwala wydrukować nawet o 75% więcej, niż oryginalne produkty. To średnio aż 1000 dodatkowych stron dla kasety do drukarki laserowej! A do tego rzadziej będziesz zmieniał tusz w drukarce. Oszczędzaj czas i pieniądze.

Super Plus, czyli super efekty

Nie wiesz jakie materiały eksploatacyjne drukarki laserowej wybrać? To Proste! Postaw na Black Point! Produkty oznaczone symbolem Super Plus posiadają o wiele więcej zalet, m.in. wyższą zawartość składnika drukującego oraz specjalne elementy o wydłużonej trwałości. Pamiętaj, że zyskuje na tym wydajność oraz jakość Twojego druku.

Laboratorium w Twoim domu – przetestuj Black Point

Chcesz sam sprawdzić możliwości tonerów Black Point Super Plus? Nie ma problemu! Nie musisz od razu ich kupować. Wystarczy, że znajdziesz produkt odpowiedni dla Twojego urządzenia drukującego i podpiszesz porozumienie. Wypełnij ankietę, a w ciągu 24 godzin otrzymasz produkt do przetestowania.

Jak wziąć udział w akcji?

To łatwiejsze, niż Ci się wydaje! Umów się na spotkanie z handlowcem lub wypełnij ankietę online. Potem wybierz okres testowy – może to być miesiąc lub dwa tygodnie. Gdy zakończysz testy, koniecznie zgłoś się do nas i powiedz nam co myślisz. Jeśli produkt nie spełni twoich oczekiwań i nie będziesz z niego zadowolony, zwrócisz go bez żadnych konsekwencji. Będziesz miał również możliwość zakupu go (o ile jego działanie będzie satysfakcjonujące) i otrzymania dożywotniej gwarancji na produkt. Musisz jednak pamiętać o ustalonym w porozumieniu czasie na zwrot – w innym wypadku sprzedawca wystawi Ci fakturę na zakup produktu.

Sprawdzam tusze i tonery Black Point

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *