|

Flipcharty, tablice magnetyczne, a do tego praktyczne gratisy – skorzystaj z promocji

Korzystaj podwójnie! Kup niezastąpione, niezawodne i wyjątkowo odporne na uszkodzenia produkty do prezentacji. Dzięki nim prowadzenie szkoleń czy prezentowanie materiałów stanie się o wiele łatwiejsze, a przede wszystkim przyjemniejsze i ciekawsze. Wybierz jeden z 4 produktów i odbierz zupełnie za darmo fantastyczne akcesoria! Tablice i flipcharty sprawią, że zaimponujesz swoim słuchaczom oraz ułatwisz im zapamiętanie prezentowanych przez Ciebie treści. Chcesz poznać szczegóły? No to czytaj!

Wskaźnik laserowy Nobo P2 może być Twój!

Tablica Nobo Diamond (1883 x 1053 mm; biała) to solidna, elegancka i odporna na uszkodzenia tablica szklana. Idealnie sprawdza się w każdym biurze, szkole czy innym miejscu, w którym jest profesjonalny sprzęt do prezentowania danych. A może mobilny, szklany flipchart? Nobo Diamond przeznaczony jest do częstego użytkowania, posiada doskonałą ścieralność oraz wysoką odporność na plamy z tuszu, a do tego praktyczną powierzchnię magnetyczną. Chcesz kupić jeden z tych produktów i zyskać więcej? Nic prostszego! Wskaźnik laserowy Nobo P2 może być Twój!

Pilot do prezentacji P1 Nobo – wygoda i przyjemność prezentowania

  1. Kup wybrany produkt firmy Nobo objęty promocją (szklaną tablicę Nobo Diamond w rozmiarze 1883 x 1059 mm lub mobilny szklany flipchart magnetyczny Nobo Diamond, suchościeralną stalową tablicę Nobo Nano Clean™ w rozmiarze 1800 x 1200 mm lub mobilny stalowy flipchart magnetyczny Nobo Classic)
  2. Wejdź na stronę producenta i wypełnij formularz
  3. Odbierz swój wskaźnik laserowy (do produktów Diamond) lub pilot (do pozostałych produktów)

Promocja trwa od lutego 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku.

Sprawdzam produkty do prezentacji

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *