|

Symfonia Porządku

Lubisz porządek w dokumentach? Czy ład na biurku pomaga Ci w skupieniu? Chciałbyś, aby Twoje dokumenty zawsze były doskonale ułożone i posegregowane? Z pewnością pomogłyby Ci w tym produkty marki Esselte. Zapewniamy, że dzięki nim w biurze zapanuje melodia ładu. Wirtuozem jesteś tutaj Ty, instrumentami natomiast najbardziej reprezentatywne produkty od firmy Esselte. Najnowsza promocja marki oferuje czystą grę w tonacjach estetyki oraz funkcjonalności, dzięki której osiągniesz doskonałość. Odwiedź AliBiuro i kup odpowiednie instrumenty. Zapewniamy, że zyskasz wiele.

Działaj zgodnie z rytmem Twojego biura, kupując produkty Esselte. Są one batutami, które doskonale dyrygują porządkiem – na biurku, w dokumentach, a także całym gabinecie. Już je posiadasz? A może masz zamiar kupić produkty Esselte na AliBiuro? Firma pragnie uhonorować wszystkich, którzy jej zaufali, nabywając reprezentacyjne artykuły biurowe. Jeśli wykonasz kilka prostych kroków, odbierzesz swoją nagrodę. Zainteresowany?

Zasady tak proste, jak gra na niewidocznych skrzypcach

Chcesz wziąć udział w promocji i otrzymać wspaniałą nagrodę? Koniecznie wykonaj kilka prostych kroków. To naprawdę łatwe!

  1. Kup produkty marki Esselte objęte promocją (segregatory Esselte no. 1, koszulki At Hand lub koszulki w pudełkach),
  2. Wytnij punkty lojalnościowe Esselte,
  3. Zarejestruj się na stronie promocji i pobierz arkusz do naklejania punktów. Alternatywą dla tego rozwiązania jest utworzenie konta na stronie promocji i wgranie potwierdzenia zakupu,
  4. Jeśli zdecydowałeś się na pobranie i wypełnianie arkusza: po uzbieraniu wymaganej ilości punktów, wyślij go do Esselte i oczekuj na nagrodę. Wgrałeś potwierdzenie zakupu na stronie? Czekaj na odpowiedź!

W akcji możesz wziąć udział od września 2018 roku do stycznia 2019 roku.

Biorę udział w akcji

Produkty i nagrody

Pierwszym artykułem biurowym, dzięki któremu weźmiesz udział w promocji jest wyjątkowy segregator Esselte no. 1 – produkt najwyższej jakości, dostępny w szerokiej palecie 24 kolorów. Będzie on pełnił swoją funkcję niesamowicie długo – wszystko to dzięki specjalnemu mechanizmowi zastosowanemu przy produkcji artykułu. Segregator jest odporny na czynniki zewnętrzne, co zapewnia folia PP, którą został dwustronnie oklejony. Do tego produkt zawsze równo stoi na półce – wszystko dzięki mocniejszej tekturze (2,2 mm) oraz metalowym okuciom na dolnych krawędziach.

Kolejnymi produktami biorącymi udział w promocji są koszulki At Hand – krystaliczne oraz groszkowe. Opakowanie koszulek swoją wielkością przypomina pudełko na chusteczki. Istnieje możliwość ustawienia pudełka w pionie lub w poziomie, zależnie od sposobu użytkowania. Dzięki jego niewielkiemu rozmiarowi, łatwiej będzie zachować Ci porządek na biurku. Specjalny dyspenser pozwala na wyjmowanie z opakowania po 1 koszulce, co zdecydowanie ułatwia pracę. Koszulki posiadają pasek z multi-perforacją, co pozwala na przechowywanie dokumentów we wszystkich rodzajach segregatorów.

Za zakup wyżej wymienionych produktów możesz otrzymać wspaniałe nagrody. Jeśli zakupisz je do stycznia 2019 roku i postąpisz zgodnie z powyższą instrukcją, marka Esselte zaoferuje Ci kubek podróżny Sagaform. Za większą ilość punktów możesz otrzymać wyjątkowe słuchawki marki Sennheiser. Produkt ten idealnie sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w domowym zaciszu. Zainteresowaliśmy Cię? Koniecznie sprawdź promocyjne produkty na AliBiuro i kup je jak najszybciej. Fantastyczne nagrody czekają!

Kupuję segregator Esselte! Kupuję koszulki krystaliczne!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *