Ranking podnóżków biurowych

Utrzymywanie prawidłowej postawy przy biurku podczas pracy przy komputerze powinna zabezpieczyć każdego pracownika przed powstaniem wad postawy i problemów z dolnym odcinkiem kręgosłupa.

Dla naszego zdrowia, plecy podczas pracy na komputerze przy biurku, powinny ściśle przylegać do krzesła. Szyja powinna być wyprostowana, a ekran umieszczony na wysokości wzroku. Stopy ułożone prostopadle do podłogi pod kątem 90 stopni. O tym ostatnim elemencie zapominamy najczęściej i to on może mieć największy wpływ na nienaturalne wygięcie kręgosłupa i powstanie wad postawy. Aby zadbać o nasze zdrowie należy posiłkować się podnóżkiem biurowym. Pozwoli na ścisłe utrzymanie pozycji naszych stóp. Jaki podnóżek pod biurko wybrać? Zestawienie naszych najpopularniejszych produktów z kategorii podnóżki, podpórki, podkładki pomoże Państwu w podjęciu dobrej decyzji zakupowej. Przy ustalaniu naszego rankingu pod uwagę brana jest popularność produktów w sklepie AliBiuro.pl i jest odzwierciedleniem aktualnych trendów w tej kategorii

Podnóżek KENSINGTON SoleSav z regulacją
Opcje pochylenia zapewniają wygodne ustawienie dla każdego ustawienie pod kątem: 10, 15 i 20 stopni panel z ramką zapobiega ślizganiu się stóp duża powierzchnia: 450x350mm unieś nogi, koryguj swoją postawę i krążenie oraz zmniejszaj nacisk na kręgosłup zmniejszenie uczucia niewygody podczas siedzenia i ulga dla dolnej części kręgosłupa kolor: czarny.

Fellowes podnóżek MICROBAN
Wysokiej jakości, ergonomiczny podnóżek do biura i domu. Podnóżek MICROBAN® unosi stopy, dzięki czemu redukuje napięcie mięśni nóg i zapobiega bólom w obrębie dolnych kończyn. Pokryta wysokiej klasy powierzchnią antybakteryjną zwalcza niekontrolowany rozwój szkodliwych drobnoustrojów i bakterii, zapewniając Ci zdrowie i higienę w Twoim miejscu pracy.

Podnóżek regulowany 67698
Wykonany z mocnego plastiku. Posiada dużą powierzchnię. Regulowana wysokość i pochylenie. Poprawia pozycję osoby siedzącej i odciąża kręgosłup. Antypoślizgowe gumowe nóżki dają stabilne podparcie.

Podnóżek Q-CONNEC
Podnóżek wykonany z trwałego ABS podnosi komfort pracy przy biurku regulacja wysokości i kąta nachylenia (3 poziomy wysokości) posiada antypoślizgową powierzchnię stabilizującą podnóżek wymiary: 400x70x350mm kolor antracyt

Podnóżek Kensington SoleMate Comfort
System umożliwia regulację pochylenia w zakresie do 20 stopni, a pianka Memory Foam dostosowuje się do kształtu stóp, zapewniając im ulgę i odpoczynek.

Podnóżek Kensington SoleSoother
Regulacja pochylenia w zakresie do 20 stopni, relief na powierzchni podnóżka i regulacja wysokości zapewniają stopom dodatkowy komfort.

Podnóżek do komputera to jeden z popularnych sposobów na poprawę samopoczucia w miejscu pracy, pozwalający uniknąć powstania wady postawy. Często o tym zapominamy kosztem wygody jaką oferują współczesne przestrzenie biurowe wyposażone w meble sprzyjające kreatywności, ale niekoniecznie naszemu zdrowiu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą podnóżków pod biurko.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *