|

Muzyka dla Twoich oczu

Skorzystaj z promocji i zyskaj głośnik!

Od dawna zastanawiasz się nad zakupem laminatora do Twojego biura? Nie mogłeś wybrać lepszej pory! Marka Leitz przygotowała niezwykłą promocję, dzięki której zyskasz podwójnie. Już teraz odwiedź AliBiuro i kup jeden z laminatorów Leitz iLam, objęty promocją, a jako prezent otrzymasz wysokiej jakości głośnik Leitz, którego kolor wybierzesz sam. Dzięki tej promocji zadbasz nie tylko o jakość dokumentów w Twoim biurze, ale także o odpowiednie nagłośnienie podczas spotkania w grupce współpracowników czy stażystów. Pospiesz się, oferta jest ograniczona czasowo i trwa tylko do 30.09.2018 roku.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie producenta laminatorów!


Zarejestruj zakup

Których laminatorów dotyczy promocja?

Laminator iLam Home Office A4 lub A3 to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w małym biurze lub w domu. Pochodzi on z kolekcji WOW – jego ciekawy i energiczny kolor przyciąga wzrok. Jest doskonałym uzupełnieniem biurowego wyposażenia. Nagrzewa się w 3 minuty i zapewnia skuteczną ochronę laminowanych kartek. Zdecyduj się na zakup tego laminatora, a otrzymasz kompaktowy głośnik konferencyjny w energicznych kolorach kolekcji WOW.

Jeśli szukasz urządzenia do większego biura, koniecznie sprawdź laminator iLam Office A4 lub A3, nagrzewający się w 60 sekund. Jego smukły i stylowy wygląd to nie jedyna zaleta. Laminator zużywa wyjątkowo mało energii. Jeśli postanowisz go kupić, w prezencie otrzymasz mini głośnik konferencyjny Leitz WOW z Bluetoothem.

Warto także zwrócić uwagę na nowość od marki Leitz. Laminator Ilam Touch 2 to urządzenie w pełni automatyczne i intuicyjne. Na dużo zalet, m. in. wysoką jakość laminacji czy brak zacięć. Istotna jest także funkcja cofania, która gwarantuje bezpieczeństwo Twoim dokumentom. W gratisie otrzymasz pakiet folii, na dobry początek. Laminator ten idealnie nadaje się do większego biura, ponieważ działa bardzo sprawnie. Jeśli zdecydujesz się na zakup, dodatkowo dostaniesz przenośny głośnik konferencyjny Leitz Complete z bluetoothem i powerbankiem. Zainteresowany?

Promocja obejmuje również modele iLam Office Pro A3 i iLam Turbo 2 A3. Wybierz produkt dla siebie i ciesz się z praktycznego gratisu!


Kupuję laminator biurowy

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *