|

Urządzenia HP najtaniej w Polsce

Najtańsze urządzenia A3 w Polsce? Tylko w pakiecie!


Chcę więcej informacji!

NAJTANIEJ W PAKIECIE: Kup urządzenie, toner + serwis za 2,99 zł

  1. Kup wysokiej jakości urządzenie HP LASERJET M436 w NAJNIŻSZEJ CENIE W POLSCE!
  2. Odbierz DODATKOWY TONER I SERWIS!

To nie żarty! Możesz odebrać niezastąpiony toner na aż 13 700 stron oraz niezawodny serwis Next Business Day, dzięki któremu serwisant pojawi się u Ciebie osobiście w następnym dniu roboczym. Za pakiet zapłacisz jedynie 2,99 zł netto miesięcznie (3,68 zł brutto miesięcznie)!

TAK, 2,99 zł netto!

  1. Ciesz się nowoczesnym urządzeniem oraz niezawodnym pakietem!

Aby skorzystać z oferty, musisz jedynie podpisać umowę serwisową na okres 12 miesięcy. Gdzie haczyk? Nie ma! Podpisując umowę, zyskasz wymienione wyżej korzyści za jedynie 2,99 zł netto miesięcznie.

TAK, tylko 12 miesięcy! Ani dnia dłużej!

Numer telefonu: 504 255 260
Adres e-mail: [email protected]

Napisz, oddzwonimy!

Podpisuję! Co zyskuję

Kupując jedno z urządzeń HP objętych promocją, przede wszystkim płacisz najniższą cenę w Polsce. Jeśli natomiast podpiszesz z nami roczną umowę serwisową za jedyne 2,99 zł miesięcznie, dodatkowo otrzymasz niezastąpiony pakiet usług. Możemy zagwarantować Ci serwis Next Business Day. Co on oznacza? Pracę bez przestojów! Nasz serwisant zjawi się u Ciebie następnego dnia roboczego. Dodatkowo otrzymasz od nas na start darmowe tonery, dzięki którym wydrukujesz 17 700 stron. Fajnie, prawda?

Znasz się na oszczędzaniu? Kup urządzenie HP!

Wybierz jedno spośród trzech wyjątkowych urządzeń HP objętych promocją, podpisz umowę serwisową i korzystaj z udogodnień jakie Ci oferujemy. Odbierz darmowe tonery, drukuj w najwyższej jakości i ciesz się pracą bez przestojów. Jedna umowa, a rozwiązuje tak wiele problemów! Drukuj i nie martw się o nic więcej, a do tego oszczędzaj. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Proszę o kontakt

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *