|

Obniżamy cenę Twojego nowego laminatora! Już dziś skorzystaj z oferty limitowanej

Laminatory biurowe czekają na Ciebie!

Na stronie głównej AliBiuro zawsze znajdziesz produkt oznaczony hasłem „Taaaka okazja!”, a wraz z nim… zegar, który nie chce się zatrzymać! Bez przerwy odmierza czas, a gdy wybije odpowiednia godzina, promocja po prostu zniknie! A więc, póki jeszcze trwa, przyjrzyjmy się jej uważnie.

Intuicyjna obsługa – urządzenie biurowe idealne

Korzystając z najnowszej promocji AliBiuro, możesz zakupić doskonały laminator Fellowes Spectra A4 w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. To laminator dla osób, które cenią sobie prostotę użytkowania i intuicyjność obsługi urządzeń biurowych. Wraz z laminatorem Fellowes zalaminujesz swoje dokumenty szybko, sprawnie i tanio!

Ergonomia w Twoim biurze – na zamówienie

Olbrzymią zaletą tego modelu jest jego energooszczędność. Dzięki funkcji Auto Shut Off już po 30 minutach braku aktywności urządzenie wyłączy się automatycznie. Co więcej, urządzenie to jest wolne od zacięć, co oznacza znacznie łatwiejszą obsługę urządzenia. Za pomocą dźwigni zwalniania napędu możesz w każdej chwili wycofać dokument i poprawić jego ustawienie. Prędkość tego urządzenia to aż 30 cm na minutę! Szybko, bezpiecznie i energooszczędnie, to znaczy doskonale, czyż nie?

Tak! Chcę zgarnąć laminator Fellowes Spectra »

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *