|

Promocja Kensington – Profesjonalny Wybór

Lubisz prezenty?

Chcesz zyskać niesamowite produkty, stworzone przez markę znaną na całym świecie, całkowicie za darmo? Nic prostszego! Wystarczy, że kupisz w naszym sklepie wybrane artykuły firmy Kensington. Do końca roku przy zakupie tych produktów zyskasz wspaniałe prezenty. Dzięki nim sam przekonasz się o wyjątkowo wysokim standardzie marki, która jest jednym z liderów w branży akcesoriów komputerowych. Produkty oferowane jako gratisowe są wyjątkowo ergonomiczne, co da Tobie i Twoim pracownikom gwarancję wygodnej pracy. Zainteresowany? Sprawdź szczegóły promocji!

Co musisz zrobić?

  1. Kup jeden z trzech produktów, które biorą udział w promocji.
  2. Zarejestruj się na stronie producenta, uzupełnij formularz i wgraj potwierdzenie zakupu.
  3. Odbierz swój gratis!

Promocyjne produkty

  • 2 x Blokada do laptopów MicroSaver.

Stalowe linki w sposób wyjątkowy chronią laptopy oraz tablety przed kradzieżą. Prezentowane produkty firmy Kensington to wyjątkowo cienkie blokady, posiadające obrotową głowicę, która ułatwia pracę z nimi. Ich dużym plusem jest fakt, że pasują nawet do najmniejszych komputerów przenośnych, takich jak, np. Ultrabooki. Linkę przymocujesz bez podnoszenia urządzenia z biurka, co znacznie ułatwi i usprawni cały proces. Jeśli chcesz ochronić swój sprzęt przed kradzieżą, a także otrzymać ergonomiczny, wygodny plecak Kensington SecureTrek na laptopa – wystarczy kupić dwie blokady MicroSaver.

Kup blokadę MicroSaver

  • Podnóżek Kensington SmartFit Solemate.

Aby zapewnić większą wygodę pracy, a także pozytywnie wpłynąć na krążenie podczas wykonywania obowiązków zawodowych przy biurku, koniecznie kup podnóżek. Utrzyma on Twoje nogi na podwyższeniu, dzięki czemu zmniejszy się nacisk na dolną część pleców – pomoże to w zachowaniu prawidłowej podstawy. Podnóżek SmartFit Solemate posiada dodatkowe udogodnienia, takie jak blokada kąta nachylenia (od 0 do 20 stopni, a także przycisk umożliwiający zmianę ustawień stopą, które zapewnią Ci jeszcze większy komfort. Ślizganiu stóp użytkownika zapobiega teksturowana powierzchnia. Kup podnóżek, a w prezencie otrzymasz wyjątkową podkładkę pod mysz Kensington SmartFit.

Kup podnóżek SmartFit Solemate

  • Podpórka pod plecy Kensington SmartFit.

System SmartFit, w który wyposażona jest ta podpórka, umożliwia ergonomiczne ustawienie, pomagające w utrzymaniu prawidłowej pozycji podczas pracy. Produkt pozytywnie wpływa na zagrożony przemęczeniem i różnymi chorobami odcinek lędźwiowy kręgosłupa, ponieważ posiada regulację wysokości, umożliwiającą uzyskanie indywidualnie dopasowanego podparcia. Jego zaletą są także całkowicie niezależne sprężyny, które dostosowują się do kształtu ciała, a także wyginają odpowiednio podczas zmian pozycji. Jeśli kupisz to oparcie, w prezencie otrzymasz ergonomiczną podkładkę pod nadgarstek Kensington SmartFit.

Kup podpórkę pod plecy SmartFit

Weź udział, a nie pożałujesz

Produkty firmy Kensington to przedmioty najwyższej jakości, zapewniające wygodę oraz ergonomię pracy. Dzięki praktycznym gratisom zyskasz gwarancję wyjątkowo komfortowego wykonywania obowiązków zawodowych. Zarówno produkty zakupione, jak i prezenty, to artykuły najwyższej jakości, przeznaczone także dla najbardziej wymagających użytkowników. Po zakupie przedmiotów objętych promocją, zarejestruj zakup na stronie producenta i odbierz wspaniałe gratisy. Nie zwlekaj – ergonomiczne cuda od firmy Kensington czekają właśnie na Ciebie!

Zarejestruj zakup

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *