Wideokonferencje

Funkcjonuje ze wszystkim, wszędzie.

Kamera Jabra PanaCast została zaprojektowana jako pierwsze na świecie inteligentne rozwiązanie typu plug and play do nagrywania panoramicznego obrazu o widoczności 180° i w rozdzielczości 4K.

Jabra PanaCast współpracuje ze wszystkimi wiodącymi rozwiązaniami w zakresie wideo i dźwięku przeznaczonymi do prowadzenia konferencji oraz jest certyfikowana do zastosowania z Microsoft Teams & Zoom. Zyskaj pewność, że Twój zespół może nawiązać połączenie, niezależnie od stosowanego sprzętu.

Technologia wideo Panoramic 4K.

Tradycyjne kamery do wideokonferencji rzadko obejmują pełen obraz. Jabra PanaCast pokrywa pełne pole widzenia w 180°. Mając odpowiednie urządzenie, pokój konferencyjny może się znaleźć w dowolnym miejscu. PanaCast umożliwia prowadzenie spotkań podczas pracy, niezależnie od tego gdzie jesteś. Inteligentny zoom automatycznie obejmuje wszystkie osoby uczestniczące w rozmowie i przybliża widok, gdy uczestnicy spotkania są obecni w pomieszczeniu, co optymalizuje miejsce na ekranie. Połącz Jabra PanaCast z Jabra Speak 750, aby osiągnąć optymalną jakość dźwięku i wideo przypominające spotkanie twarzą w twarz. Urządzenie jest certyfikowane dla Microsoft Teams i działa ze wszystkimi platformami UC.

Inteligentne rozwiązania wideokonferencyjne.

Wierzymy, że powinieneś cieszyć się wspaniałymi doświadczeniami podczas spotkań biznesowych z dowolnego miejsca. Jabra PanaCast to pokój konferencyjny, który możesz spakować i zabrać ze sobą wszędzie. Co Ty na taki poziom usługi?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *