Idealne do szkoły i biura

Marka Uni Mitsubishi Pencil

Od początku swojego istnienia Uni Mitsubishi Pencil przyświeca jeden cel – zapewnienie najwyższego komfortu podczas pisania w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. Dziś w ofercie Uni znajdują się produkty niezbędne w codziennej pracy, w biurze i w domu. Wykonane z najwyższą japońską precyzją, doskonałe jakościowo i wizualnie produkty Uni spełniają oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Pigmentowy tusz

Gwarancją wysokiej jakości pisania w długopisach i piórach Uni Mitsubishi Pencil jest tusz, który zawiera stałe cząstki barwnika – pigmentu. Cząstki barwnika po nałożeniu na papier nie wnikają do jego struktury pozostając na jego powierzchni. Napis wykonany przy pomocy tuszu pigmentowego jest zatem bardziej odporny na czynniki zewnętrzne takie jak woda, promieniowanie UV czy tarcie.

Odporność na blaknięcie pod wpływem światła
(po 100 dniach)

Linia Jetstream, to linia długopisów (SX-101 oraz SXN-101) i piór kulkowych (SX210, SX-217, SXN-217) z unikalnym tuszem pigmentowym, który:

1. Zasycha w ciągu 1 sekundy
2. Nie rozmazuje się
3. Nie robi kleksów
4. Jest wodoodporny i nie blaknie
5. Pisze po trudnym papierze (np. faktury)

Ze względu na te właściwości tuszu, linia Jetstream sprawdza się doskonale wśród osób szybko piszących i leworęcznych!


kolorowe długopisy uni SXN-101

Długopisy do szkół

W naszej ofercie znaleźć można produkty idealne do szkół. Są to przede wszystkim długopisy kulkowe UNI SX-101 (ze skuwką) i SXN-101 (z automatycznie chowanym wkładem) z linii Jetstream. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i z różnymi obudowami. Szybkoschnący tusz nie rozmazuje się, a wymienne wkłady pozwalają na długie użytkowanie. Bezpieczna skuwka w długopisie – specjalny otwór umożliwia oddychanie w przypadku jej połknięcia.

Nowością w naszej ofercie są długopisy UNI w pastelowych kolorach obudowy z niebieskim wkładem, które okazały się hitem wśród uczniów.
Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *