||

Najlepszy zestaw plastyczny dla dzieci – szkolna wyprawka

Cześć, tu AliPrymus! Wczoraj rozmawiałem z moim tatą na temat wyobraźni. Powiedział mi, że ma ona ogromne znaczenie w prawidłowym rozwoju każdego dziecka. Osobiście bardzo lubię zajęcia, które ją rozwijają – wiem, że przyda mi się nie tylko w szkole, ale także w przyszłej pracy. Żeby pomóc innym małym artystom, stworzyłem zestaw plastyczny dla dzieci, dzięki któremu każdy będzie mógł wykazać się kreatywnością oraz pobudzić wyobraźnię. Chcecie wiedzieć, których artykułów używam, aby rozwijać kreatywność? Zapraszam! Ostrzegam – zabawa z tymi produktami jest tak fajna, że później ciężko się oderwać.

Z plasteliną stworzysz własny świat!

Jednym z moich ulubionych artykułów szkolnych jest plastelina. Najczęściej używam tej od firmy Herlitz, zawierającej aż szesnaście pięknych kolorów, umieszczonych w kasetce. Kiedyś, na zajęciach z plastyki, ulepiłem mojego kotka i dostałem za to piątkę! Myślę, że plastelina jest nierozłącznym elementem zestawu plastycznego dla dzieci. Często bawię się nią w domu, lepiąc bohaterów ulubionych bajek. Czasami nawet proszę o pomoc tatę, który chętnie siada przy stole i tworzy z plasteliny małe elementy. On także uważa, że ten artykuł szkolny bardzo pobudza kreatywność. Pamiętaj, możesz ulepić wszystko! Chciałbyś polecieć na księżyc? Stwórz siebie i rakietę! A może lubisz kwiaty? Twój plastelinowy ogródek z pewnością będzie piękny.

Kupuję plastelinę dla małego artysty

Bez tego nie będzie zestawu plastycznego dla dzieci!

Kolejnym artykułem, który zasila zestaw do malowania dla dzieci są kredki! Na AliBiuro znalazłem ich przeróżne rodzaje. Kupiłem i przetestowałem akwarelowe firmy Colorino, świecowe od Fiorello, a także grube, ołówkowe kredki, które stworzyła marka Bambino. Muszę przyznać, że testowanie ich i tworzenie coraz nowszych rysunków było dla mnie ogromnym wyzwaniem, ale także ciekawym i przyjemnym doświadczeniem. Zanim jednak pomalowałem obrazki, musiałem je przecież narysować! Pomocny okazał się ołówek Herlitz, a także gumka do mazania SmileyWorld od tej samej firmy, którą wymazywałem pomyłki. Gdy mój artykuł szkolny do szkicowania złamał się, użyłem temperówki SmileyWorld, którą szybko go naostrzyłem… i mogłem rysować dalej! Zabawa była świetna! Wszystkie dzieła schowałem w mojej własnej teczce z gumką na prace plastyczne Oxford. Dzięki tym produktom mam najlepszy zestaw do rysowania dla dzieci na świecie!

Kredki i ołówek lądują w koszyku

Zestaw do rysowania dla dzieci? Nie może zabraknąć papieru!

Z papieru korzystamy cały czas. Zeszyty, w których robimy notatki w szkole, podręczniki do nauki czy gazety, które czytają rodzice… to przecież papier! Bez niego tworzenie prac plastycznych byłoby bardzo trudne, a może nawet niemożliwe. Dlatego, gdy kompletowałem mój zestaw do malowania dla dzieci, nie mogło go zabraknąć. Na AliBiuro mamy wiele bloków, zarówno rysunkowych, jak i technicznych, w różnych rozmiarach, a nawet kolorach! Zapewniam was, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, słowo AliPrymusa. Poza blokami, kupiłem też kilka kolorowych kartonów, na których równie dobrze się rysowało. Prace narysowane na tych kartonach… wycinałem! Ale o tym dalej…

Blok przyda się mojemu dziecku

Wycinaj i stwórz swój dziennik

Kolejnym elementem zestawu plastycznego dla dzieci są… nożyczki! Razem z papierem kolorowym tworzą połączenie idealne. Tata kupił mi nożyczki Herlitz przeznaczone specjalnie dla dzieci. Mają one zaokrąglone końce, dzięki czemu ani razu nie skaleczyłem się przy wycinaniu gwiazdek i chmurek! Na AliBiuro znalazłem też nożyczki dla dzieci lewo- i praworęcznych od firmy Staedtler, które także bardzo mi się spodobały. A gdy już skończyłem wycinanki, chciałem gdzieś umieścić moje małe gwiazdki i chmurki. Tata kupił dla mnie magiczny klej Pelikan oraz zeszyt Oxford w oprawie broszurowej, z którego zrobiłem sobie piękny dziennik. Przyznam szczerze, że ten zestaw plastyczny dla dzieci zaczął podobać mi się jeszcze bardziej.

Potrzebuję bezpiecznych nożyczek Zeszyt przyda się mojemu prymusowi

Małemu artyście przydadzą się farbki!

Żaden zestaw do malowania dla dzieci nie mógłby istnieć bez farbek. Przeszukując AliBiuro, znalazłem ich tak dużo, że trudno było mi zliczyć! Akwarelowe, plakatowe, w kubeczkach, w tubkach, a nawet brokatowe! Koniecznie odwiedź AliBiuro i kup farby dla swojego małego artysty. Mnie bardzo spodobały się plakatowe od Fiorello. W opakowaniu znajduje się aż dwanaście intensywnych kolorów, które pięknie wyglądają na papierze. W moim zestawie plastycznym dla dzieci znalazł się także plastikowy kubeczek na wodę oraz zestaw pędzelków do malowania farbami.

Sprawdź farbki
Szukam odpowiednich pędzelków

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *