Taaaka okazja nie zdarza się codziennie! Poznaj swoją nową drukarkę etykiet

Prowadząc własny biznes, oszczędzaj mądrze! W AliBiuro możesz kupować urządzenia biurowe najwyższej jakości w najniższej cenie. Bądź zawsze na bieżąco i korzystaj z atrakcyjnych promocji. Co pewien czas znajdziesz na naszej stronie nową, ograniczoną czasowo promocję oznaczoną hasłem „Taaaaka okazja”. Uwaga! Wyprzedaż konkretnego artykułu biurowego potrwa tylko kilka dni! Zegar na stronie głównej odlicza nieubłaganie uciekające minuty… A więc nie czekaj na ostatnią chwilę. Już dziś możesz wykorzystać szansę na znaczącą oszczędność dla Twojej firmy.

Sprawne etykietowanie z etykieciarką Dymo LabelManager 280P

Kolejna letnia promocja nadciąga! Tym razem mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Drukarka do etykiet Dymo LabelManager 280P to profesjonalna etykieciarka, która przyda się w każdej firmie. Chcesz estetycznie opisać swoje segregatory i pudełka? Szukasz sposobu na szybki wydruk etykiet adresowych? A może masz swój magazyn i metkowanie jest niezwykle istotne dla prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy? Drukarka etykiet to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów.

Przenośna drukarka etykiet w Twojej dłoni

Model Dymo LabelManager 280P to nieduża, zgrabna drukarka do etykiet, która bez problemu utrzymasz jedną ręką. Możesz jej używać, podłączając ją do komputera lub bezprzewodowo, po prostu wpisując wybrany tekst za pomocą wbudowanej klawiatury QWERTY, przypominającej klawiaturę komputerową. Bateria drukarki Label Manager 280P charakteryzuje się dużą żywotnością, co umożliwia Ci nieprzerwane etykietowanie przez bardzo długi czas. Kiedy się rozładuje, po prostu podłącz ją do prądu lub do komputera, aby kontynuować sprawne etykietowanie.

Bezproblemowa współpraca z Twoim komputerem

Urządzenie to zostało wyposażone w 7 różnych krojów pisma, 6 rozmiarów czcionek oraz 220 symboli oraz clipartów. To jednak nie koniec Twoich możliwości! Podłączając drukarkę Dymo do komputera, możesz używać wszystkich fontów i grafik dostępnych na Twoim pececie lub maku. Niewielka, ale bardzo funkcjonalna drukarka etykiet Dymo to dokładnie to, czego potrzebujesz, aby ułatwić sobie wykonywanie codziennych, biurowych obowiązków. Jesteś zainteresowany?

Tak, zamawiam drukarkę Dymo LM 280P!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *