Oczyszczacze powietrza Fellowes do domu i małego biura

Oczyszczacze powietrza – Oddychaj, Oczyszczaj, Oszczędzaj

Słyszałeś o zasadzie O3? Litera O podniesione do potęgi trzeciej oznacza, że robimy wszystko abyś Oddychał czystym powietrzem, chronił siebie i najbliższych Oczyszczając je ze szkodliwego pyłów zawarty w smogu oraz Oszczędzał, wybierając oczyszczacze osobiste marki Fellowes.

Produkty z linii osobistej idealnie nadają się do domu i małych pomieszczeń biurowych. Dodatkowo można je podzielić ze względu na przeznaczenie na 3 grupy: AeraMax, AeraMax Baby i AeraMax Pet. Te pierwsze przeznaczone są do podstawowego oczyszczania i odświeżania powietrza w Twoim domu, ostatni zaś usunie zapachy Twojego pupila.

AeraMax DX5 – oczyszczacz powietrza do małego pomieszczenia

Ten niewielki z pozoru oczyszczacz zapewni kompleksowe usuwanie zanieczyszczeń w powierzchniach do 8m2. Ważący zaledwie 4,6 kg sprzęt usuwa 99,97% zanieczyszczeń powietrza tak małych, jak 0,3 mikrona dzięki czterostopniowemu procesowi filtracji. Usuwa: wirusy i drobnoustroje, zarodniki pleśni, pyłki, roztocza, większość obecnych w powietrzu mikrobów i alergenów, zanieczyszczenia z sierści lub naskórka zwierząt domowych oraz dym tytoniowy. Ponadto dzięki małym wymiarom zajmuje niewielką powierzchnię i dzięki trybowi cichej pracy pozostaje niezauważony nawet w niewielkich pokojach.

AeraMax DX55 – korzystaj z nawilżaczy powietrza, pomyśl o całej rodzinie

Ten model sprawdzi się przede wszystkim w pokojach rodzinnych. Jego rozmiar bowiem idealnie współgra z przestrzenią salonu, a doskonały system oczyszczania zapewni świeże powietrze wszystkim Twoim bliskim. AERAMAX DX55 posiada nie tylko funkcje równe tym w DX5 lecz także zaopatrzony jest w specjalny tryb zwiększonej filtracji, który idealnie przydaje się w tych domach w których częste spotkania z rodziną i znajomymi to codzienność. Ponadto urządzenie posiada także wbudowaną ochronę antybakteryjną – tzw. Powłoka AeraSaf na filtrze True Hepa zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, pleśni i grzybów.

AeraMax DX95 – postaw na oczyszczacz osobisty i oddychaj pełną parą

Dzięki niemu na zawsze pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów jak stęchlizna, pleśń, a nawet dym papierosowy. To na pewno poprawi nie tylko Twój komfort życia, lecz także całej Twojej rodziny. Poza funkcjami jakie DX95 przejął po DX 55, sprzęt ten zaopatrzony jest w specjalny czujnik AeraSmart, który na bieżąco monitoruje jakość powietrza i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora tak, byś zawsze cieszył się czystym powietrzem. Ten ważący 6,4 kg oczyszczacz usunie zanieczyszczenia nawet z 28m2 pokoju.

AeraMax Baby – filtr powietrza z myślą o dzieciach

AeraMax Baby zaś to sprzęt stworzony z myślą o najmłodszych. Płuca to bowiem organ, który kształtuje się najdłużej i istotne jest, by Twoje dziecko miało zapewnione jak najlepsze warunki do dorastania w zdrowiu. Ten model występuje w dwóch rozmiarach, które różnią się jedynie metrami kwadratowymi powierzchni, jaką są w stanie oczyścić. Poza tym, iż posiadają one te same funkcje, co wyżej opisane produkty, sprzęt posiada także tryb wyjątkowo cichej pracy. Ponadto ma także wbudowaną blokadę panelu, co gwarantuje bezpieczeństwo dla ciekawskich świata bobasów.

AeraMax Pet – oczyszczacz powietrza dla właścicieli czworonogów

Jeśli zaś jesteś miłośnikiem zwierząt, szczególną uwagę powinieneś zwrócić na serię AeraMax Pet, które z myślą o naszych czworonożnych przyjaciołach zaopatrzone zostały w specjalny filtr węglowy o podwójnej grubości, który pochłonie przykre zapachy jeszcze dokładniej.

Dzięki niemu już na zawsze zapomnisz o nieprzyjemnym zapachu. Ponadto wbudowany doń filtr HEPA. Filtr HEPA wyłapuje 99% cząstek i zanieczyszczeń w tym: zarodniki pleśni, drobnoustroje, wirusy, pyłki, roztocze, sierść i naskórek zwierząt domowych, większość mikrobów i alergenów oraz dym tytoniowy.

Filtr powietrza dla mnie >>

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *