Środki higieniczne i dezynfekujące do domu i w miejscu pracy

Jak utrzymać dom i miejsce pracy w czystości podczas kwarantanny? Jeśli będziemy przestrzegać 5 podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny, zminimalizujemy ewentualne skutki rozprzestrzeniania się pandemii.

Zachowanie dodatkowej higieny jest bardzo istotne w obecnej sytuacji, ponieważ część osób pracujących zawodowo została delegowana do pracy zdalnej tzw.: home office, część pracowników, zachowując należyte środki bezpieczeństwa, wykonuje swoje obowiązki w biurze.  Pamiętajmy o kilku poniższych zasadach:

  • Przestrzegaj zasad obowiązującej kwarantanny!
  • Często myj dłonie. 
  • W sytuacji gdy brakuje mydła, odkażaj dłonie.
  • Zrezygnuj z podawania dłoni na przywitanie oraz zachowaj 3 m. dystans
  • Nie zapomnij – zdezynfekuj swój telefon komórkowy!

Poniżej prezentujemy kilka przydatnych produktów, które doskonale sprawdzą się w walce z narastająca pandemią jako środki higieniczne i dezynfekujące w domu i w miejscu pracy:

Liczba osób zakażonych koronawirusem stale rośnie. W obliczu zagrożenia, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podała wytyczne dotyczące ochrony własnej. Jej eksperci są zgodni – podstawą walki z koronawirusem jest higiena w domu i w miejscu pracy.

Przestrzegając podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny oraz stosując środki higieniczne i dezynfekujące w domu i w miejscu pracy minimalizujemy rozwój epidemii koronawirusa.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *