Ranking drukarek do etykiet

Drukarki etykiet łączą w sobie najnowsze technologie i funkcjonalność. Służą do drukowania wysokiej jakości oznakowań. Wydruk realizowany jest w technologii termicznej lub termotransferowej. Każda drukarka do etykiet pozwala tworzyć etykiety, natomiast wersje profesjonalne, sortować dokumenty i obsługiwać pocztę.

Najlepiej sprzedającymi się produktami Alibiuro.pl są produkty marki DYMO. Poniżej zestawienie najlepszych produktów:

DYMO LetraTag 100H to przenośne, poręczne urządzenie, idealnie nadające się do użytku w każdej przestrzeni – biurze, sklepie czy domowej spiżarni. Przeznaczone jest do tworzenia etykiet o dowolnej długości, co jest nietuzinkową, bardzo przydatną funkcją. Posiada możliwość drukowania dwóch wierszy. Drukarkę tą wyposażono w układ klawiatury ABC (44 klawisze). Wykorzystuje ona proces bezpośredniego druku termicznego, dzięki czemu trwałość nadruku porównuje się do druku laserowego.

DYMO LM 160 to inteligentne narzędzie, które umożliwia wydruk wysokiej jakości etykiet, stworzonych według Twojego projektu. Niewielkie rozmiary i profesjonalna klawiatura na przedzie produktu sprawia, że urządzenie to sprawdza się idealnie jako drukarka przenośna. Przy użyciu wygodnych klawiszy możesz wpisać dowolny tekst, zmienić rozmiar czcionki, a także podkreślić lub wytłuścić fragment tekstu. To sprytne rozwiązanie daje Ci błyskawiczny dostęp do najbardziej potrzebnych funkcji.

DYMO LabelManager 280 umożliwia projektowanie etykiet według własnych upodobań. Można podpiąć ją do komputera i drukować zaprojektowane za pomocą specjalnego oprogramowania etykiety. Lub fontów i grafik dostępnych na komputerze dla uzyskania jeszcze lepszego efektu.

DYMO Rhino 4200 jest produktem idealnym! Klawisze skrótów na klawiaturze QWERTY pozwalają na tworzenie i formatowanie owijek na przewody lub kable, flag, kodów kreskowych Code 39 i Code 128, etykiet o stałej długości i innych elementów. Istnieje możliwość bezpośredniego drukowania na rurkach termokurczliwych. Dzięki doskonałej funkcji, którą jest klawisz „Ulubione” (zapewniający dostęp do często używanych etykiet, symboli i terminów) zaoszczędzisz czas.

DYMO MobileLabeler to fantastyczna drukarka do etykiet, która sprawdzi się szczególnie w pracy tych osób, które cenią sobie mobilność. To inteligentne urządzenie potrafi połączyć się z Twoim smartfonem, co sprawia, że jest niezwykle wygodna i łatwa w obsłudze. Projektuj etykiety dokładnie tak, jak lubisz – na ekranie swojego telefonu lub tabletu!

DYMO LW 450 to biurkowa drukarka etykiet umożliwiająca drukowanie samoprzylepnych etykiet papierowych pojedynczo lub seriami. Drukuje kody kreskowe. Prosta obsługa jednym klawiszem. Oferuje wszystkie funkcje, które powinna mieć drukarka etykiet.

Drukarki do etykiet znajdują zastosowanie niemal wszędzie, ale przede wszystkim w domu, biurze, przemyśle i usługach. Wśród instalatorów i serwisantów ceniących sobie mobilność i wygodę, najlepiej sprawdzi się przenośna drukarka etykiet, natomiast w biurze stacjonarna. Drukarki etykiet pozwalają na tworzenie i drukowanie etykiet bezpośrednio z urządzenia bez niewygody związanej z drukowaniem arkuszy etykiet na standardowych drukarkach biurowych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *