||

Stawiaj na jakość – Black Point

Gdy wszystko jest w porządku nie zwracasz na nią uwagi. Wystarczy jednak chwila zawieszenia lub awaria drukarki, by całe życiowe biuro runęło jak domek z kart. Ciężko jest funkcjonować gdy coś na linii my-drukarka nie działa jak należy. Powodów awarii może być bardzo wiele. Tusz, taśma, toner każdy z tych elementów jest bardzo istotny w procesie drukowania. Dlatego już przy wyborze zadbaj o to, by były niezawodne.

Traf w szóstkę

Producenci lubią chwalić się jakością swoich produktów. Ale czy któryś z nich jest w stanie zagwarantować Ci przedłużenie gwarancji na działanie Twojej drukarki? Tak, nie samego tonera, a całej drukarki. Firma Black Point wyciąga pomocną dłoń i na start współpracy daje Ci dodatkowe pół roku gwarancji. Wystarczy tylko, że Twoja drukarka jest jeszcze na gwarancji producenta, a Ty od tej pory będziesz korzystać z produktów marki Black Point. Unikatowy program Extra 6 zadba o Twój spokój i życie Twojej drukarki jeszcze na długo po wygaśnięciu standardowej gwarancji.

Dodatkowe zabezpieczenie

Niezawodność jest nadrzędną cechą tonerów Black Point. Jesteśmy tego tak pewni, że w razie awarii bądź uszkodzenia zapewniamy wymianę tonera na zasadach „door to door” już następnego dnia roboczego. Czyli gwarancja wymiany towaru w siedzibie klienta na jego życzenie. Czy taka pewność jest zuchwała? Być może, ale Black Point nie gra półśrodkami, gdy chodzi o jakość.

Przetestuj tani toner

Dalej nie przekonany? Lubisz sprawdzić dokładnie przedmioty zanim dokonasz zakupu? Nie ma w tym oczywiście nic złego. Stąd też nasza propozycja: toner na próbę . Często przecież kupujemy coś, a potem szybko tego żałujemy. Jednak w naszym przypadku nie ma o tym mowy. Dlatego możesz dostać nowy toner, który sprawdzisz na własnych warunkach. Jeśli Ci się nie spodoba zapewniamy całkowity zwrot kosztów tonera. Mimo to, jesteśmy jednak pewni, że zostanie on już w Twojej drukarce na długo.

Polskie zamienniki tonerów

Produkty firmy Black Point z najwyższą starannością tworzone są tylko i wyłącznie w Polsce. W odróżnieniu od dalekowschodnich produkcji są w stanie udowodnić swoją wysoką jakość wszystkimi najważniejszymi certyfikatami uznawanymi na europejskim rynku. Dlatego traf w punkt jakości i pracuj z Black Pointem.

Tani toner dla mnie

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *