|

Zaufaj profesjonalnemu oczyszczeniu

Zaufaj profesjonalnemu oczyszczaniu powietrza

Gdy przeznaczeniem zakupionego przez Ciebie oczyszczacza będzie praca w biurze, warto zwrócić uwagę na modele z linii profesjonalnej, gdyż powstała ona właśnie z myślą o działaniu w firmach i korporacjach. Te sprzęty z uwagi na zwiększoną wydajność zostały przystosowane przede wszystkim do długotrwałej pracy ciągłej przy wysokich obrotach. To zapewni Ci nie tylko oszczędność energii, poprawę wydajności, lecz także zminimalizuje koszta naprawy.

Aeramax pro AM II – wielkie możliwości zamknięte w niewielkim oczyszczaczu powietrza

Ten niespełna pięciokilowy sprzęt potrafi oczyścić nawet trzydziestometrowe pomieszczenia! Spokojnie więc sprawdzi się do użytku w niewielkich biurach i małych firmach. Ponadto wyróżnia go wyjątkowo prosta instalacja. Ten model możesz zamontować na ścianie lub ramie do zabudowy zależnie od swojego gustu. Jeśli zaś chcesz go mieć na oku, możesz także umieścić go na przenośnym, wolnostojącym stojaku. Model Aeramax pro AM II usuwa nawet do 99, 97% bakterii z twojego otoczenia!

Aeramax pro III – oczyszczacze do biura i do domu?

Wśród specjalistycznej linii Aeramax pro możemy zaś wyróżnić modele Aeramax pro III, Aeramax Pro IIIS. Wyróżnia je wielkość i sposób montażu, dlatego też różnica między pierwszym a drugim modelem jest niewielka. Pierwszy z nich jest bowiem mocowany na ścianie, drugi zaś wolnostojący. Poza tym modele mają takie same parametry i obszary działania tj. jeden bezszczotkowy zamknięty silnik, zabezpieczenie termiczne i przeciążeniowe oraz m.in. 5 prędkości oczyszczania powietrza. Różnice natomiast zaczynają się w temacie wielkości, jednak są one minimalne, gdyż wynikają z zamontowanej w tym drugim podpory. W oczyszczaczach także występuje różnica cenowa. Pierwszy z nich to koszt rzędu 3799 zł zaś drugi 4259 zł. Za dodatkową „rączkę” zapłacimy więc ok. 500 zł więcej.

Aeramax pro IV – filtr powietrza z wielką mocą

Najwięcej różnic posiada model Aeramax pro IV. Przede wszystkim w przeciwieństwie do poprzedników posiada on aż dwa bezszczotkowe, zamknięte silniki, co też przekłada się na jego parametry poboru mocy, głośności, a także wagę urządzenia. Ten mocowany na ścianie oczyszczacz ma nie tylko dwa razy większą prędkość działania, lecz także dotykowy wewnętrzny ekran. Jeśli jesteś estetą ceniącym sobie design, na pewno też istotne wyda Ci się, iż urządzenie jest nieco szersze od poprzedników.

Oczyszczacz powietrza dla moich pracowników »

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *