|

Profesjonalna drukarka do etykiet za darmo? To możliwe!

Lubisz oszczędzać? Świetnie się składa! Czeka na Ciebie fantastyczna okazja. Już dziś możesz otrzymać profesjonalną drukarkę do etykiet marki Dymo zupełnie za darmo! Jak to możliwe?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową promocję! Wystarczy, że kupisz 5 etykiet Dymo D1 i zarejestrujesz swój zakup na stronie dymo.com/getmoredone. Kiedy to zrobisz, będziesz mógł wybrać jedną z dwóch niesamowitych drukarek, którą dostaniesz gratis! Który model pasuje do Ciebie?

Drukarka do etykiet z Wi-Fi dla profesjonalisty

Drukarka Dymo LabelManager PnP Wi-Fi to profesjonalne urządzenie do drukowania etykiet. Jest prosta w użyciu, a na dodatek łączy się z Twoim komputerem bezprzewodowo! Dzięki niej możesz tworzyć etykiety o dowolnym wyglądzie, używając przy tym fontów i grafik dostępnych na Twoim komputerze. Wysoka rozdzielczość 300 dpi umożliwi Ci druk logotypów, kodów kreskowych i grafik niezwykłej jakości. Co więcej, jest zasilana akumulatorowo, co oznacza, że możesz jej używać bez podłączania do sieci! Chciałbyś taką?

Przenośna drukarka kodów kreskowych dla biznesmena

Cenisz sobie mobilność i wolność? Drukarka DYMO LabelManager™ 280 to produkt dla Ciebie! To przenośne, zasilane akumulatorowo urządzenie pozwoli Ci na drukowanie etykiet w dowolnym miejscu. Możesz podpiąć ją do komputera i zaprojektować etykiety wykorzystując czcionki i pliki graficzne z Twojego peceta lub wpisać dowolny tekst na klawiaturze QWERTY na przedzie drukarki. Tworzenie etykiet jeszcze nigdy nie było tak proste! Jesteś zainteresowany?

Sprawdź drukarki do etykiet

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *