|

Dobra inwestycja się zwraca – Cashback aż do 260 zł!

Oszczędzanie to Twoja druga natura? Fantastycznie się składa! Z okazji setnych urodzin marki Fellowes możesz zachować w portfelu nawet 260 zł! Chcesz wiedzieć, co zrobić, aby skorzystać z tej niezwykłej promocji? To bardzo proste! Od znaczących oszczędności dzielą Cię tylko 3 kroki.

Duże oszczędności to więcej możliwości

1. W dniach 22 maja – 24 września 2017 roku kup jedno z profesjonalnych urządzeń biurowych, wybrany produkt ergonomiczny lub pudła archiwizacyjne objęte promocją. Wśród nich znajdziesz takie akcesoria biurowe jak nowoczesne niszczarki, laminatory, bindownice, filtry prywatyzujące i wiele innych! Pełną listę promocyjnych produktów znajdziesz na stronie www.fellowes-promotion.com.

2. Prześlij swoje zgłoszenie do firmy Fellowes za pomocą formularza dostępnego na stronie producenta. Podaj swoje podstawowe dane, informacje o swojej firmie i wgraj dowód zakupu wybranego przez Ciebie produktu.

3. Sprawdź stan swojego konta! Maksymalnie po 30 dniach od weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz zwrot części ceny zakupu o wartości nawet 260 złotych!

Urządzenia biurowe w najlepszych cenach dla prawdziwego biznesmena

Po raz kolejny wybrałeś najlepszą spośród opcji. Brawo! Masz prawdziwą żyłkę do interesów. Aby oszczędzić jeszcze więcej, regularnie zaglądaj na stronę AliBiuro – informacje o kolejnych szalonych promocjach już wkrótce! Sprawdź już teraz!

Sprawdzam sprzęt biurowy! »

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *