|

Nagrody, które robią wrażenie – sam wybierasz co wygrywasz!

Kupujesz opakowania zbiorcze Uni-Ball? Świetnie! Wykonując kilka prostych kroków, możesz otrzymać wspaniałe nagrody. Marzysz o aparacie fotograficznym? A może zależy Ci na parowarze lub ekspresie ciśnieniowym? W tej promocji, sam możesz wybrać prezent, który otrzymasz! To jednak nie wszystko… Poza tym, że odbierzesz wymarzony produkt, zostaniesz włączony do walki o nagrodę główną! Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

Co należy zrobić?

Każde z promocyjnych opakowań Uni-Ball posiada naklejkę, pod którą umieszczono kod promocyjny. Poszczególne kody mają wartości punktowe, przypisane danym produktom.

Masz już swój kod? W takim razie:

  1. Zarejestruj się na stronie https://kuchniazapisanasmakiem.pl/,
  2. Wpisz indywidualny kod w panelu,

Punkty kumulowane są przez cały okres trwania programu. Kwalifikują Cię one do walki o Nagrodę Główną. W momencie użycia, kody zostają dezaktywowane.

  1. Odbierz jedną ze 100 nagród z katalogu.

Czekają na Ciebie prezenty z różnych kategorii, o różnych wartościach. Sam możesz zdecydować, którą z nagród chcesz zdobyć!

Nagroda główna? Egzotyka!

Osoby, które zbiorą najwyższą ilość punktów, będą miały okazję do zdobycia nagrody głównej. Aż 30 uczestników otrzyma szansę na tygodniowy wyjazd na wybraną przez siebie egzotyczną wyspę. Bądźmy szczerzy, brzmi to wspaniale! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej – rejestruj swoje kody z opakowań zbiorczych produktów Uni-Ball i walcz! Pospiesz się, zanim ktoś inny Cię wyprzedzi! Nagrody nie będą czekać!

Zrób zakupy, odbierz nagrodę

Zainteresował Cię ten konkurs? Nic dziwnego! Weź udział i zawalcz o egzotyczną wycieczkę! Wystarczy jedynie kupować produkty Uni-Ball objęte promocją i rejestrować kody na odpowiedniej stronie. Koniecznie odwiedź sklep AliBiuro i znajdź artykuły biurowe niezbędne dla Twojej firmy. Kup je i zyskaj więcej, niż możesz się spodziewać! Koniecznie sprawdź AliBiurową ofertę i zostań z nami na dłużej!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *