Bezpieczeństwo jest najważniejsze – promocja firmy Rexel

Niszczenie poufnych dokumentów, które zawierają dane osobowe powinno być tematem numer 1. w Twojej firmie. Jakie urządzenie biurowe Ci to ułatwi? Oczywiście niszczarka! Aby pomóc Ci w wyborze tego urządzenia, przedstawiamy promocję firmy Rexel. Wykonaj kilka prostych kroków, a oprócz niezawodnego urządzenia, otrzymasz gratis od firmy Kensington. Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z warunkami!

Na czym polega promocja?

Chcesz zyskać gratis marki Kensington? Nic prostszego! Co zrobić, aby wziąć udział w promocji?

  • Kup niszczarkę Rexel Auto 200X -> odbierz torbę Kensington SecureTrek™ na laptopa 17″
  • Kup niszczarkę Mercury RSX1834 -> odbierz plecak Kensington SecureTrek™ na laptopa 15″
  • Kup niszczarkę Promax RSX 1035 -> odbierz plecak Kensington TripleTrek™ na Ultrabook

Gdy dokonasz zakupu, odwiedź stronę producenta, załaduj potwierdzenie dokonania transakcji i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Chcę wypełnić formularz! Czytam regulamin promocji!

Poznaj niszczarki objęte promocją!

Zależy Ci na oszczędności czasu? Koniecznie poznaj niszczarkę Rexel Auto 200X. Dzięki automatycznemu podajnikowi, wmontowanemu w to urządzenie, będziesz w stanie zaoszczędzić do 98% czasu, który musiałbyś poświęcić na niszczenie dokumentów. Rexel Auto 200X niszczy automatycznie do 220 arkuszy (80 g/m2) lub 200 arkuszy (70 g/m2), tnąc je na konfetti o wymiarach 4 mm x 40 mm (P-4). Nie będziesz musiał stać przy niszczarce, aby wkładać w szczelinę kartki papieru lub usuwać z nich spinacze i zszywki – urządzenie zrobi to za Ciebie! Konfetti powstałe po zniszczeniu arkuszy wyląduje w pojemnym, 32-litrowym pojemniku na ścinki. Uważamy, że Rexel Auto 200X to urządzenie godne Twojej uwagi.

Chcę poznać Rexel Auto+ 200X

Co daje zaawansowana technologia wentylacji, zastosowana przy tworzeniu niszczarki Promax RSX1035? Okazuje się, że znacznie wydłuża ona czas pracy urządzenia. Niszczarka ta pozbywa się jednorazowo do 10 arkuszy, tnąc je na konfetti o wymiarach 4 mm x 40 mm (P-4). Urządzenie niszczy także zszywki, spinacze oraz karty kredytowe. Zostało wyposażone w bardzo przydatny, 35-litowy, wysuwany pojemnik na ścinki. Niszczarkę Promax RSX1035 przystosowano do długiego czasu pracy. Do tego jest bardzo prosta w obsłudze i wydaje niewiele hałasu. Wspaniałe urządzenie, godne uwagi nawet najbardziej wymagającego klienta.

Jestem zainteresowany Promax RSX1035

Bez zacięć, bez problemów, bez bałaganu – wszystko to jest skutecznie eliminowane przez niszczarkę Rexel Mercury RSX1834. Technologia, w którą zostało wyposażone urządzenie, polega na stałym kontrolowaniu poprawności przebiegu procesu, co zapobiega zacięciom. Niszczarka ta jednorazowo niszczy do 18 arkuszy (80 g/m2), tnąc je na konfetti o wymiarach 4 mm x 40 mm (P-4). Posiada także bardzo przydatny, 34-litrowy pojemnik na ścinki. Idealnie sprawdzi się w Twoim biurze.

Kupuję Rexel Mercury RSX1834

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *