|

Dzień Nauczyciela? Pióra Parkera!

Święto Nauczycieli zbliża się wielkimi krokami. Co zrobić, aby podziękować im w odpowiedni sposób? Warto pomyśleć o upominkach, którymi można ich obdarować! Co powiesz na najwyższej jakości, eleganckie, markowe pióra wieczne, kulkowe lub długopisy? Koniecznie odwiedź AliBiuro i sprawdź naszą „Nauczycielską Promocję”.

Promocja na 6!

Jakie momenty są najbardziej lubiane przez nauczycieli? Okazuje się, że większość z nich uwielbia wstawiać swoim uczniom zasłużone najwyższe oceny.

Z okazji zbliżającego się Dnia Nauczyciela (14 października), wygenerowaliśmy specjalny kod rabatowy! Obejmuje on produkty marki Parker oraz Waterman. Obniża cenę każdego
z produktów o 6% – na cześć szóstek wstawianych przez nauczycieli! Już dziś odwiedź AliBiuro i kup wyjątkowe pióro lub elegancki długopis, idealnie nadający się na prezent z okazji Dnia Nauczyciela!

Kod rabatowy: AB18K61DN6*

*kod ważny do 31.10.2018 roku.

Czy warto inwestować w markowe pióra?

Jakie są zalety użytkowania piór wiecznych? Poza tym, że znakomicie podkreślają one dobry styl użytkownika, wskazują również na jego powagę, odpowiedzialność oraz profesjonalizm. Świetnie nadają się do podpisywania ważnych dokumentów, ale również mniej istotnych arkuszy. Dzięki temu artykułowi piśmienniczemu, nawet mało ważny papier stanie się bardziej elegancki.

Produkty marki Parker, a w szczególności pióra wieczne, zapakowane w wyjątkowe pudełka, spodobają się każdemu, bez względu na płeć i wiek. Dotyczy to również niezastąpionych przedmiotów do pisania od Watermana. Obydwie firmy oferują najwyższej jakości artykuły, popularne na całym świecie, wśród najbardziej wymagających klientów. Każdy nauczyciel z pewnością doceni tak gustowny, nietuzinkowy prezent.

SPRAWDŹ PIÓRA WIECZNE W NASZEJ OFERCIE SPECJALNEJ!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *