Odporne na słońce i deszcz

Gładkie pisanie po szkle i plastiku

Markery kredowe Uni Chalk są idealnym narzędziem do pisania na nieporowatych powierzchniach, takich jak tablice kredowe i szkło. Znakomicie nadają się do szyldów pubowych i restauracyjnych. Odporne, w rozsądnym zakresie, na warunki atmosferyczne. Ich szeroka końcówka sprawia, że są wszechstronnymi markerami do tworzenia odważnych rysunków. Markery UNI zostały opracowane na bazie wody. Działają dobrze na gładkich powierzchniach.

Gładkie pisanie po szkle i plastiku

Markery Uni Chalk pomimo nieustannie rozwijających się możliwości marketingu internetowego, pozwalają na tworzenie efektownych ofert w witrynach sklepowych przyciągając do sklepów i restauracji wielu nowych klientów. Podstawą do stworzenia estetycznej witryny jest wybór odpowiedniego pisaka, który umożliwia płynne pisanie po szkle i innych gładkich powierzchniach. Równa kreska, trwały efekt – takim artykułem piśmienniczym jest marker Uni Chalk. Daje ciekawy, kredowy efekt i umożliwia pisanie po wielu różnych materiałach: gładkim plastiku, czarnych tablicach, szkle, metalu, a nawet na powierzchniach drewnopodobnych. Jest łatwo zmywalny, a jednocześnie odporny na oddziaływanie deszczu i innych warunków atmosferycznych. Dzięki okrągłej lub ściętej końcówce można osiągnąć ciekawy, oryginalny efekt i kreślić linie o różnej szerokości. 

Popularne markery kredowe UNI w ofercie AliBiuro:

Gładkie pisanie po szkle i plastiku

Uni Chalk to unikalne markery z farbą kredową z powodzeniem stosowane w celach komercyjnych oraz przy tworzeniu prac plastycznych. Mają ładne, intensywne kolory, poza tym nie brudzą powierzchni i zachowują estetykę wykonanych prac. Markery kredowe Uni Chalk to niebanalne produkty piśmiennicze.

  • profesjonalne markery kredowe
  • pozwalają na kreatywne ozdobienie witryny sklepowej
  • służą twórczej komunikacji z klientami


Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *