|

Konkurs #LeitzMyBox – zachwyć nas fotografią i wygraj iPhone’a 8!

Z produktami Leitz sposób przechowywania artykułów biurowych i innych drobiazgów zaczyna mieć szczególne znaczenie. Szczególnie zaś wtedy, gdy porządkowanie biura i domu może doprowadzić Cię do niezwykłej nagrody – długo oczekiwanego iPhone’a 8!

Chcesz wiedzieć, jak zdobyć iPhone’a 8? Leitz Ci powie!

Ekskluzywna marka artykułów biurowych Leitz stworzyła bogatą serię pięknych i praktycznych pojemników MyBox. Te zgrabne, kolorowe pudełka ułatwią Ci zachowanie porządku w Twoim biurze i umożliwią lepszą organizację pracy. Wykonane z wysokiej jakości, błyszczącego tworzywa sztucznego, wytrzymałe, bardzo estetyczne, a jednocześnie niezwykle uniwersalne, sprawią, że Twoje biurko będzie wyglądać stylowo, a Twoja praca stanie się jeszcze bardziej wydajna.

#LeitzMyBox – kup pojemniki plastikowe i weź udział w konkursie

Pojemniki i organizery Leitz MyBox już podbijają serca pracowników biurowych z całej Polski, a najnowszy konkurs tej marki powoduje u nich (i u nas!) niezwykłą ekscytację. Konkurs #LeitzMyBox to niecodzienna szansa na to, aby wygrać najnowszego iPhone’a 8 i wiele innych, fantastycznych nagród. Co zrobić, aby zwyciężyć?

1. Kup pudełko z kolekcji Leitz MyBox i zachowaj dowód zakupu

2. Zrób jedyne w swoim rodzaju, kreatywne zdjęcie, które pokaże, jak używasz pudełka Leitz MyBox

3. Wrzuć fotografię z pudełkiem Leitz na Instagrama. Nie zapomnij, aby w opisie użyć hashtaga #LeitzMyBox!

Zdobądź jedną z niezwykłych nagród, np. zestaw na biurko!

Sposób wszystkich nadesłanych zdjęć co miesiąc zostanie wyłoniony laureat – autor najciekawszej fotografii, który otrzyma jedną ze wspaniałych nagród. Upominki, które czekają na szczęśliwego zwycięzcę to:

  • we wrześniu – iPhone 8

  • w październiku – iPhone 8

  • w listopadzie – zestaw produktów z serii WOW
  • w grudniu – Głośnik Leitz Wow

  • kolejne miesiące aż do grudnia 2018 roku – zestawy pudełek MyBox

Zostań laureatem konkursu fotograficznego Leitz!

Najciekawsze fotografie zostaną zaprezentowane na profilu LeitzWorld na Instagramie oraz na stronie internetowej marki Leitz. Konkurs #LeitzMyBox trwa od września 2017 roku do grudnia 2018 roku. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie producenta, a wszystkie pudełka i pojemniki z serii MyBox możesz kupić w sklepie internetowym AliBiuro. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Chcę zobaczyć produkty z serii Leitz MyBox i wygrać iPhone’a 8»

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *