|

Pokaż, jak być „cool” i zgarnij nagrody! Nowy konkurs marki Oxford

Cześć dzieciaki i dorośli!

Czy słyszeliście już o najnowszym konkursie marki Oxford? Nie?! No to posłuchajcie! Konkurs ten nosi całkiem fajną nazwę – Be cool at school. Jeżeli weźmiesz w nim udział, będziesz mógł wybrać naprawdę super nagrody! W puli upominków dla laureatów są:

  • 2 notebooki Asus ZenBookFlip
  • 4 konsole Xbox One S
  • 220 biletów do Multikina
  • oraz 250 kompletów zeszytów Oxford

Graj zawsze według zasad

Brzmi ekstra, no nie? Pewnie chcesz wiedzieć, jakie są zasady. Już odpowiadam! Aby wygrać którąś z powyższych nagród, kup produkty marki Oxford za minimum 20 złotych brutto. Koniecznie zachowaj dowód zakupu! Następnie wejdź na stronę becoolatschool.pl i za pomocą internetowego generatora stwórz swoją własną, oryginalną i niepowtarzalną okładkę zeszytu Oxford. Możesz używać gotowych obrazków, stworzyć dowolny napis lub wgrać własne zdjęcie. Prześlij swoje zgłoszenie i czekaj!

Bieg po zwycięstwo zacznij już dziś!

Konkurs Be cool at School rusza dokładnie miesiąc przed rozpoczęciem roku szkolnego, a więc 1 sierpnia i kończy się 30 września. W tym czasie możesz wygrać niesamowite nagrody. Wystarczy, że się zgłosisz! Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, wejdź na stronę becoolatschool.pl i zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Rozwiń swoją wyobraźnię i stwórz okładkę zeszytu, którego sam chciałbyś używać. Poczuj nieskrępowaną kreatywność i działaj, aby wygrać! Trzymam za Ciebie kciuki. Powodzenia!

Chcę zobaczyć wszystkie produkty Oxford!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *