Podstawka pod monitor

Coraz więcej produktów ułatwia nam pracę. W czasach kiedy spędzamy wiele godzin przy komputerze, jest to niezbędne. Aby zachować zdrowy kręgosłup i uniknąć bólu stosuje się różne rozwiązania. Jednym z nich jest nadstawka pod monitor na biurko. Zazwyczaj kupuje się jednakowe monitory dla wszystkich pracowników. Natomiast zatrudnieni ludzie oczywiście się różnią. Kluczowym w tym wypadku jest wzrost.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Podstawka pod monitor na biurko

Bardzo ważna dla naszego kręgosłupa szyjnego jest wysokość, na której ustawiamy monitor. Nadstawka pomaga w ustawieniu sprzętu na wysokości wzroku. Dzięki temu możemy zapobiec bólom mięśni i karku. Zredukujemy także zmęczenie. Plusem będzie również ochrona wzroku dzięki komfortowi pracy.

Nadstawka na biurko pod monitor

Podstawka do monitora nie tylko ułatwia pracę przy komputerze. Może też pełnić dodatkową funkcję. Niektóre produkty są wyposażone w szuflady. Można tam schować papier, ważne dokumenty, przybory biurowe. Dzięki temu zachowamy porządek na biurku. Ułatwi nam także organizację pracy. Zrobi się więcej miejsca. Stabilność zapewniają antypoślizgowe gumowe nóżki. W niektórych modelach można wymienić nóżki. Dodatkowo zwiększą regulację wysokości. W zależności od potrzeb można wybrać najprostszy produkt, tylko z regulacją wysokości. Można też zakupić z większą szufladą albo regulacją kąta nachylenia monitora.

Podstawka pod monitor regulowana

Łatwo nadstawki dopasować do naszych potrzeb. Są dostępne dla różnego rodzaju monitorów. Różnej wagi i wielkości. Większość z nich posiada regulację wysokości. Uniwersalność dzięki kilku pozycjom. Zazwyczaj są trzy stopnie wysokości od 100 do 130 mm. Zdarzają się jeszcze większe rozpiętości od 100 do 150 mm. Podobnie z produktami dedykowanymi dla notebooków. Różnorodność dotyczy też wagi monitorów. Nadstawki mogą udźwignąć nawet 36 kg. Niektóre są wyposażone w specjalne prowadnice kabli. Dzięki nim łatwiej je schować. Biurko wygląda schludnie i estetycznie. Przede wszystkim jednak mniej się męczymy. Nasz kręgosłup i wzrok są chronione.