Blokady

Zabezpieczenie laptopa jest bardzo ważne. Linka zabezpieczająca do laptopa to znakomity sposób, aby uchronić swój ulubiony sprzęt przed kradzieżą. Sprawdza się, kiedy potrzebujemy na chwilę opuścić miejsce, w którym przebywamy. Niewygodnie byłoby zabierać ze sobą notebooka. Zostawimy także wszystkie dane, do których dostęp może mieć przypadkowa osoba. Wystarczy chwila nieuwagi. Wiemy, że okazja czyni złodzieja. Stracimy nie tylko drogi sprzęt. Możemy stracić bezcenne zdjęcia. Do tego złodziej będzie miał dostęp do ważnych informacji osobistych. Dlatego warto się zabezpieczyć.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Blokada Kensingtona do laptopa

Znakomitym rozwiązaniem będzie linka Kensington. Blokada Kensingtona do laptopa to profesjonalne rozwiązanie do zabezpieczania urządzenia w prosty i wygodny sposób. Teraz możesz już zostawić swojego notebooka bez obawy kradzieży.

Linka zabezpieczająca do laptopa

Dzięki złączu Kensington twoje dane osobiste, jak i dane twojej firmy będą chronione. Linka Kensington jest zbudowana z najlepszych dostępnych materiałów. Dzięki temu jest trwała i niezawodna. Blokada Kensingtona jest bardzo wytrzymała. Złodziej będzie miał kłopot z jej odłączeniem lub przecięciem. Takie urządzenie to idealne rozwiązanie dla posiadaczy przenośnych komputerów. Już sam jej widok odstraszy złodzieja. Działanie jest proste. Złącze Kensington zawiera klucz. Druga możliwość to zabezpieczenie kłódką z szyfrem. Linkę owija się np. wokół nogi stołu. Dzięki temu linka Kensington zapewnia niezawodną ochronę. Twój laptop w miejscu publicznym będzie bezpieczny.