Podpórka pod plecy

W obecnych czasach niezwykle dużo godzin spędzamy w pracy. Sporo zawodów wymaga wyłącznie pracy siedzącej, zazwyczaj przy komputerze. Do tego w jednej pozycji. Ponoć przeciętnie siedzimy tak około 7 godzin. Do tego dochodzi czas przy komputerze w domu, dla rozrywki, gier itp. To może prowadzić do problemów z kręgosłupem, a nawet wad postawy. Nie każdego stać na drogie ergonomiczne fotele z możliwością regulacji. Aby zminimalizować szkodliwy aspekt siedzenia, pojawiła się ergonomiczna podpórka pod plecy na krzesło i fotel.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Nakładka na fotel biurowy

Podstawową funkcją podkładki pod plecy jest redukcja ich napięcia. Do tego nakładka na krzesło biurowe wymusza właściwą dla kręgosłupa postawę podczas siedzenia. Stabilizuje i rozluźnia mięśnie. Dzięki niej przyjmujemy właściwą postawę podczas siedzenia. Zapobiega także bólom nóg. To idealne rozwiązanie dla utrzymania zdrowej i prawidłowej sylwetki.

Podpórka pod plecy na fotel biurowy

Podkładka pod plecy na krzesło, właściwie bez względu na rodzaj pasuje do każdego fotela. Jest wyposażona w jedną, dwie lub nawet trzy poduszki, które wspierają newralgiczne miejsca na plecach. Wrażliwy bardzo jest odcinek lędźwiowy. Istnieje nadkładka na krzesło biurowe z masażerem. Dodatkowo podczas pracy masuje bolące miejsca. Nakładka na fotel biurowy zazwyczaj łatwo się czyści. Czasem ma zdejmowany pokrowiec, który można wyprać w pralce. Niekiedy wystarczy tylko zetrzeć z kurzu. Prosty demontaż umożliwia to bez trudu. Podpórka pod plecy na krzesło biurowe wykonana jest przeważnie z siatki. Pojawiają się również elementy z gąbki. Dostępne w zakupie są mniejsze nakładki. Łatwo wówczas je przenosić, kiedy przesiadamy się z samochodu do biura. Siatkowe elementy zapewniają cyrkulację powietrza. Dodatkowym atutem może być też wkład chłodzący lub grzejący. W zależności od potrzeb. Niektóre produkty są skonstruowane z elastycznej pianki pamięciowej. Pianka zapamiętuje nasz kształt ciała i idealnie dopasowuje się do pleców. Dlatego podpórka pod plecy na fotel biurowy to dobry pomysł.

Ergonomiczna podpórka pod plecy

Podpórka pod plecy na krzesło biurowe pozwoli zminimalizować bóle kręgosłupa. Zapewni podparcie plecom podczas długich godzin pracy. Zastosowanie znajdzie także w domu. Są także podpórki przystosowane do foteli samochodowych. To znakomita profilaktyka dla osób zdrowych. Jednocześnie pomaga osobom ze schorzeniami kręgosłupa. Podkładka pod plecy na krzesło miewa także antybakteryjną powłokę. Pomaga zapewnić higienę pracy i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Większe nakładki będą miały możliwość regulacji. Każdy bez względu na posturę dopasuje to narzędzie w najłatwiejszy sposób. Wygląd nakładki także ma znaczenie. Wcale nie musi szpecić krzesła. W dyskretny sposób dopasowuje się do fotela. Dzięki stonowanym kolorom często jest niewidoczna. Przede wszystkim ergonomiczna podpórka pod plecy na krzesło lub fotel to najlepszy produkt dla naszego kręgosłupa. Zapewnia komfortową pracę przy komputerze. Siedzenie nareszcie może być wygodne. Ulga dla pleców przy niewielkim nakładzie. To produkt łatwy w montażu i regulacji. Dla dbających o środowisko powstały też warianty z materiałów z recyklingu.