Filtr prywatyzujący

Filtr prywatyzujący do monitora to nowoczesne rozwiązanie dla twojego biura. W każdej branży mamy do czynienia z informacjami, które nie powinny być dostępne dla wszystkich. Technologia się rozwija. Mamy coraz większe monitory. To ułatwia naszą pracę. Stanowi jednak niebezpieczeństwo wycieku danych. Łatwo wówczas podejrzeć to, co znajduje się na ekranie monitora sąsiada. Niezależnie czy siedzi z boku, czy z przodu. Idealnym rozwiązaniem jest nakładka na monitor.

Wyświetlanie 1–48 z 67 wyników

Filtry prywatyzujące do monitorów

Zawartość ekranu zobaczymy tylko pod odpowiednim kątem, na wprost. Dla osoby postronnej będzie widoczny tylko czarny ekran. W ten sposób możemy zabezpieczyć nie tylko monitory. Są także dostępne nakładki na laptopy i telefony.

Filtry prywatności do monitorów

Filtry prywatyzujące to profesjonalne zabezpieczenie wrażliwych danych dla twojej firmy oraz jej klientów. Dostępne są w różnych rozmiarach. Łatwo dopasować do wielkości ekranu laptopa, monitora lub telefonu. Instaluje się je w łatwy sposób. Dzięki przeźroczystej taśmie lub zainstalowanym wsuwkom przy krawędzi ekranu. Dodatkowo zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Nie odbijają światła. Nakładki mają powłoki odporne na zarysowania. To zapewnia im długotrwałe działanie. Jednocześnie nie zmieniają jakości obrazu, pozostawiając wyraźne kolory. Matowa powierzchnia zapewnia komfort użytkownikowi.

Nakładka na monitor prywatyzująca

Najważniejszą funkcją nakładek jest zapewnienie poufności i prywatności danych. Nowe rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych zobowiązują firmy i instytucje do szczególnej dbałości o dane. Filtry prywatności sprawdzają się także w podróży. W pociągu lub w samolocie możemy bezpiecznie korzystać z laptopa czy telefonu. Korzystanie z bankowości internetowej, wysłanie przelewu w miejscu publicznym nie będzie stanowiło już zagrożenia. Nakładki zapewnią nam prywatność. Zabezpieczą także przed działaniem hakerów. Dodatkowo ochronią monitor i wzrok, dzięki temu, że nie odbijają światła.