Podnóżek

Utrzymywanie prawidłowej postawy przy biurku podczas pracy przy komputerze powinna zabezpieczyć każdego pracownika przed powstaniem wad postawy i problemów z dolnym odcinkiem kręgosłupa. Dla naszego zdrowia, plecy podczas pracy na komputerze przy biurku, powinny ściśle przylegać do krzesła. Szyja powinna być wyprostowana, a ekran umieszczony na wysokości wzroku. Stopy ułożone prostopadle do podłogi pod kątem 90 stopni. O tym ostatnim elemencie zapominamy najczęściej i to on może mieć największy wpływ na nienaturalne wygięcie kręgosłupa i powstanie wad postawy. Aby zadbać o nasze zdrowie należy posiłkować się podnóżkiem biurowym. Pozwoli na ścisłe utrzymanie pozycji naszych stóp.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Podnóżek biurowy

Nie wiesz na co zwrócić uwagę? Odpowiedni kąt nachylenia to podstawowy czynnik, wpływający na prawidłowe ukrwienie dolnych kończyn. Zadbaj o siebie i dobierz podnóżek do fotela, uwzględniając swój wzrost i wysokość fotela. Twoja wygoda jest przecież najważniejsza! Pracuj wydajniej, ciesząc się komfortem swojego biurowego stanowiska. Zobacz naszą ofertę podnóżek do biurka już teraz!

Podnóżek do fotela

Podnóżek do fotela to jeden z popularnych sposobów na poprawę samopoczucia w miejscu pracy, pozwalający uniknąć powstania wady postawy. Często o tym zapominamy kosztem wygody jaką oferują współczesne przestrzenie biurowe wyposażone w meble sprzyjające kreatywności, ale niekoniecznie naszemu zdrowiu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą podnóżków pod biurko.

Podnóżek pod biurko

Chciałbyś zwiększyć ergonomię Twojego miejsca pracy? Potrzebujesz większej wygody podczas wypełniania codziennych obowiązków? Fotel na którym siedzisz jest za wysoki, a Twoje stopy wiszą w powietrzu? Wybierz odpowiedni podnóżek pod biurko, który zadba o komfort Twoich nóg.