Podkładka pod nadgarstek do klawiatury

Praca przy komputerze to dziś niemal standard. A jeśli nie pracujemy, to często korzystamy z innych powodów. Dla rozrywki, komunikacji lub sprawdzenia ważnych informacji. Coraz więcej czasu spędzamy przy klawiaturze. Przy ośmiu lub więcej godzinach dziennie, możemy odczuwać dolegliwości związane z dłuższym siedzeniem w jednej pozycji. Często pojawia się również ból i napięcie nadgarstków od pracy na klawiaturze. Na szczęście jest rozwiązanie tego problemu. Ergonomiczna podkładka pod klawiaturę zapewni nam właściwe podparcie dłoni podczas pracy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 30

Podstawka pod klawiaturę

Aby podkładka pod nadgarstek do klawiatury dobrze spełniała swoje zadanie, powinna być skonstruowana z solidnego, sprężystego materiału. Ważne, żeby powierzchnię łatwo było wyczyścić z kurzu i innych zabrudzeń. Natomiast podstawa wykonana z antypoślizgowego materiału zapewni stabilność podkładki. Wówczas nie będzie nam się przemieszczać po biurku. Proste rozwiązanie ochroni nasze nadgarstki i zapewni komfort pracy.

Ergonomiczna podkładka pod klawiaturę

Podstawka pod klawiaturę pomoże nam uniknąć bólu, drętwienia nadgarstka i dyskomfortu w czasie pracy. Podkładka dostosuje się do siły nacisku ręki i ochroni przed szkodliwym skutkiem długotrwałego kontaktu z klawiaturą. Sprawi, że nadgarstek będzie we właściwej, naturalnej pozycji. Przed zakupem warto sprawdzić, czy podstawka jest na tej samej wysokości co klawiatura. Produkt mamy dostępny w kilku kolorach. W komplecie z podkładką pod mysz dodatkowo może stanowić ozdobę biurka.