Środki czyszczące do elektroniki

Chyba każdy z nas korzysta z komputera. W domu lub w pracy. Obecnie telewizory wyposażone są w ekrany podobne do tych, które są stosowane w komputerach. Wszystkie ekrany niestety przyciągają kurz. Czasem się brudzą. Przeszkadzają odbite palce. Sposobem na utrzymanie czystości są specjalne chusteczki do elektroniki.

Wyświetlanie 1–48 z 67 wyników

Chusteczki do czyszczenia ekranu

Są nasączone specjalnym preparatem, który nie uszkodzi monitora LCD. Uniwersalne ściereczki do ekranu zastosujemy też do wszystkich szklanych powierzchni. Nie tylko do LCD, telewizorów lub telefonów komórkowych. Większość ma działanie antystatyczne i bakteriobójcze. Nie zostawiają smug. Oprócz płynów i pianek najbardziej popularne. Ściereczki do czyszczenia urządzeń są w wersji przyjaznej środowisku.

Ściereczki do ekranów i elektroniki z mikrofibry

Tak gdzie lepiej nie czyścić na mokro sprawdzą się ściereczki z mikrofibry. Idealne do sprzętu komputerowego jak głośniki, obudowy, klawiatury. Nadają się do polerowania ekranu bez użycia płynów. Mikrofibra to specjalne, bardzo cienkie włókno. Lepiej zbiera kurz niż inne materiały. Można też czyścić na mokro. Dodatkowym plusem jest możliwość wyprania ściereczki, co dodatkowo zwiększa oszczędności. Do tego są przyjazne dla środowiska.

Chusteczki do czyszczenia monitora

Chusteczki do elektroniki są uniwersalne. Nadają się do czyszczenia na mokro i na sucho. Oczywiście te w wersji nienasączonej. Przede wszystkim nie porysują powierzchni. Znajdziemy również bezpyłowy wariant. Pozwoli łatwiej utrzymać czystość sprzętu komputerowego. Nadają się do różnych powierzchni.