Pianka do czyszczenia plastiku

Używamy coraz więcej sprzętu elektronicznego. Nie tylko w pracy, ale i w domu. Wiele osób pracuje zdalnie i czas spędzany przy komputerze znacznie się wydłużył. W jaki sposób utrzymać czystość i porządek? Z pomocą przyjdzie nam specjalistyczna pianka do czyszczenia urządzeń elektronicznych i plastiku. Zazwyczaj pianka jest bardziej uniwersalna i możemy jej używać do wszystkich powierzchni plastikowych i laminowanych. Przede wszystkim jednak wyczyścimy nią sprzęt komputerowy i RTV.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Pianka do czyszczenia sprzętu elektronicznego

Pianka do czyszczenia sprzętu elektronicznego dokładnie wyczyści nam obudowę komputera, drukarkę, klawiaturę i mysz, głośniki. Ściera pył, kurz oraz inne zabrudzenia. Jej niewątpliwą zaletą jest antystatyczność. Zapobiega bowiem osadzaniu się kurzu. Dzięki jej używaniu łatwiej utrzymać porządek. Pamiętajmy jednak, że nie nadaje się do czyszczenia delikatnych monitorów i ekranów LCD. Do tego typu powierzchni powinniśmy zakupić specjalny płyn lub ściereczki.

Pianka do czyszczenia urządzeń elektronicznych

W ofercie mamy do wyboru pianki kilku producentów. Pojemność płynu to około dwustu lub trzystu mililitrów. Największe mają czterysta mililitrów. Możemy znaleźć również produkt działający dodatkowo antybakteryjnie. Ważne, żeby pianka nie zostawiała smug i usuwała wszystkie silne zabrudzenia. Nie tylko kurz, ale również ślady po palcach i inne zabrudzenia. Do kompletu warto zakupić od razu płyn lub chusteczki do monitorów LCD oraz ściereczkę z mikrofibry.